University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Залата за партита

Go down 
+4
Лора Пресли
Джордж Фелтън
Виктория Койл
Наталия Койл
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Залата за партита - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за партита   Залата за партита - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 31, 2010 4:17 pm

Тъкмо си вземах питие, когато изневиделица някой ме бутна и разлях питието си върху костюма му.
- Добре ли си? - попита ме той.
- Мда, да! - отвърнах аз, докато се изправях. - Леле! Костюма ти! Съжалявам! Аз..аз... -направих кратака пауза, докато огледам добре ситеацията. - Да, ама така изглеждаш по-добре. - казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Крис Донован

Крис Донован


Брой мнения : 5
Дата на регистриране : 31.10.2010

Залата за партита - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за партита   Залата за партита - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 31, 2010 4:22 pm

- Благодаря! - казах и се засмях заедно с нея. - По между другото аз съм Крис! - представих се. - Ами ти как се казваш ако не е тайна? - попитах я.
- Наталия! - отвърна ми тя.
- Приято ми е! - казах и целунах ръцата и', а след това се засмях, не ме биваше да бъда джентълмен. А Наталия...ами пред нея забравих всичко, бях заслепен, беше толкова красива... - Хубав костюм! - възкликнах и след това отидохме да си вземем питиета.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Залата за партита - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за партита   Залата за партита - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 31, 2010 8:19 pm

Взехме си нови питиета и седнахме на масите. Започнахме да си говорим.
- Ти от кога си тук? - попитах го аз.
- Пристигнах днес. Нямам търпение да започна учебните часове. - каза той.
- Ясно. На мен пък повече ми харесват магазините, но това е извън темата. - аз се засмях и отпих от питието си. В този момент видях сестра ми да влиза и се втърнах към нея.
- Сестричке! SOS готин сладур на 12 часа. - казах й аз и я прегърнах. Тя погледна часовника си и възкликна:
- Но сега е едва 9. - погледна ме тя недуомяващо, после се засмя. - Сериозно, къде?
- Ето там. - посочих й аз Крис.
- Да вървим! Може и Стийв да дойде. - тя ме замъкна и седнахме до Крис.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Залата за партита - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за партита   Залата за партита - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 31, 2010 8:23 pm

Със Стийв се бяхме уговорили да отидем заедно на партито по случай Хелоуин. Той подрани и когато дойде в стаята ми аз все още не бях готова.
Когато той се настани на кревата ми му казах:
- Готин костюм! - и той ми се усмихна. След това отидох в банята да си облека моят. Сложих една къса черна рокля, дооста предизвикателна и едни черни ангелски криле. Сложих си черен грим и изправих косата си с пресата и я топирах. Изглеждах така , а косата ми изглеждаше така .
- Е какво ще кажеш? - попитах Стийв като излезнах от банята.
- Изглеждаш невероятно! - похвали ме той.
- Благодаря...и ти!!! - казах и го целунах след което тръгнахме към залата за партита. Когато влезнахме вътре първото нещо което видях беше сестра ми да си говори с някакво момче. Момчето беше...готино и мислех, че със сестра ми ще заформят прекрасна двойка. Със Стийв отидохме там. - Здравейте! - поздравих ги аз. - Ти сигурно си новият!? - попитах момчето, не че не знаех отговора. - Аз съм Виктория, а това е Стийв. Вече си се запознал и със сестра ми. - засмях се и реших да ги оставя на саме. - Стийв хайде да танцуваме! - предложих му.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Залата за партита - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за партита   Залата за партита - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 31, 2010 10:58 pm

Вече всички краченца припкаха из стаята и аз реших да започна речтта. Вече имах опит, така че се качих на сцената и помолих за тишийна.
- Добре, деца! Благодаря ви! И така, първо честит Хелоуин! Нека сънищата ви са обсебени от духове и вампири да ви посетят днес. - всички се разсмяха и заръкопляскаха. Танците окончателно спряха за малко и вече всички очички ме гледаха. - И така, бях обещала кабинет с компютри и ще бъде построен. Да съобщя, че учебната година приключва скоро. Но, ще ви съобщя друг път за окончателния край. И така, исках да поздравя учениците за добрия им успех и че съм много доволна! Учителите също си вършат страхотно работата, за което ще ги поздравя. Училището ни е с много добър финансов респект и всички учители ще бъдат повишени. - в този момент се чуха възглеци на учителите и учениците заръкопляскаха. - Искам да поздравя и Ели, която толкова се стараеше да организира всичко. - всички станаха на крака и Ели се приближи към мен. Аз й подадох микрофона и отстъпих назад.
Върнете се в началото Go down
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 63
Дата на регистриране : 22.09.2010

Залата за партита - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за партита   Залата за партита - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 31, 2010 11:05 pm

Беше време за партито за Хелоуин и аз наминах през Вики, за да я забера. Бях облечен така. Вики тъкмо се облече. Беше много красива. Тръгнахме към партито. Там видяхме сестра й и новото момче. Изглеждаше готин. Значи си намерих сродна душа. Е, вече знам кой още ще хвана за мач. Може пък да се запише за тренировките.
Седнахме при тях, запознахме се и Вики ме задърпа да танцуваме. Пуснаха страхотна музика. Доста бурна, със страхотен зловещ смях. Вики направо лудееше. з мислех да не й правя комплимент, че пак ще се изтърся, но наистина беше много красива. След малко г-жа Пресли се качи на сцената и започна да държи реч. С Вики седнахме и слушахме какви смехории говори г-жата. Беше много забавна Very Happy
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Залата за партита - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за партита   Залата за партита - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 01, 2010 12:11 am

Беше грешка че не партито имаше алкохол...имах чувството, че ще го изпия целия! Вече сигурно бях на петата чашка водка с лед. Бях мъничкооо пияна и стоях по - надалеч от сестра си, за да не ме усети, а също така и от Стийв. Не исках да знае, че гаджето му се е напило... В следващият момент го видях как приближава и побягнах на някъде.
- Не..Не - каза той с равен, но някак си по суров тон, не можех да го опиша точно.. - Вики стой! - не можех да тръгна пак и за това го изчаках. - Цяла вечер ме избягваш!!! Искам да знам защо?! - каза ми той.
- Не те избягвам...Тоест избягвам те, нооо вината не е в теб. - казах
- Оуу оууу Вики...та ти лъхаш на алкохол...колко изпи?! - попита ми той.
- Ами малко!!! - казах - около четири...пееет...или шест! - казах "Мамка му как се издаде само Вики" помислих си и след това Стийв ми каза....
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 63
Дата на регистриране : 22.09.2010

Залата за партита - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за партита   Залата за партита - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 01, 2010 12:24 am

- За бога, Вики! Това, че ги няма родителите ти не означава, че можеш да правиш каквото ти падне. До като си с мен се надявам, че няма да пушиш, да се напиваш или дрогираш или това ще сложи край на връзката ни. - пуснах ръката й и тръгнах да излизам. Вики седеше зашеметена, не знаеше какво да прави. Аз не изчаках да ми противоречи и застанах на вратата.
Върнете се в началото Go down
Джордж Фелтън

Джордж Фелтън


Име : Stara Zagora
Години : 35
Брой мнения : 112
Дата на регистриране : 01.09.2010

Залата за партита - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за партита   Залата за партита - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 01, 2010 2:51 am

След като в крайна сметка не успя да се престарши да заговори някой от учителките,Джордж изслужа с удоволствие лекцията на г-жа Пресли,която беше превъзходна и цялата зала потъна в мълчание.Каза доста прекрасни неща за учителите и тяхнаат работа,дори обеща и повишения което беше посрещано с бурни аплодисменти от масата на преподавателите.Джордж беше доволен от организирането на това тържество и реши да се присъедини към групичката,която се оформи отстреща.
Не беше сигурен дали това са Стийв и Виктория,така че момечто тръгна бвано към тях в новия си костюм,който беше малко неудобен,но за сметка на това идеално му пасваше на външният вид.
-Добър вечер,приятели!Радвам се да ви видя,а сега бихте ли ми казали кой кой е от вас,че въобще не мога да ви позная-усмихна се той и изгледа едно от момичетата,което беше напълно неузнаваемо и не занеше дали въобще я познава.

Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Залата за партита - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за партита   Залата за партита - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 03, 2010 10:23 pm

Докато с Крис си говорехме г-жа Пресли започна да ни говори нещо. Бях страшно поразена, че всички даскали ще имат повишение. Отпих от питието си (добре че не свикнах да пия алкохол) и продължих да слушам. Изведнъж погледа ми се спря на Вики, която хедеше леко замяна и се реших да идя при нея и да разбера какво става. Само че яно и Стийв беше на това мнение и ме изпредвари. Той стигна до нея. Огледа я хубаво и лицето му изведнъж изписваше "За бога!?". Е, не го виня. Когато понякога видя сестра ми какви ги върши правя същата физиономия. Проблемът беше, че те мой се караха за нещо. Стийв приключи разговора и си тръгна. Помислих, че това е края на връзката им, но не знаех причината.
- Крис, извини ме! Сестра ми пак ги забърка някакви. - намигнах му аз.
- Дборе върви! - усмихна ми се той. Ах, тази усмивка ме порази. Но сега имах друг проблем. Отидох при сестра ми и я заговорих, защото явно тя нямаше намерение да започва.
- Какво става, сестричке? - попитах я и забелязах, че от лицето й капят сълзи. Тя се облегна на мен.
- Искаш ли да говорим другаде? - попитах я аз и тя кимна. - В коридора? - този път не издаде реакция. Просто тръгна.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Sponsored content





Залата за партита - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за партита   Залата за партита - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Залата за партита
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Сградата на "Линдънуейт"-
Идете на: