University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дневника по География

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Дневника по География Empty
ПисанеЗаглавие: Дневника по География   Дневника по География I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:26 pm

Тук г-жа Джоунс ще нанася оценките по География.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Дневника по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника по География   Дневника по География I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:32 pm

Ето и скалата по която ще Ви оценявам!:


0т. - слаб 2
от 1 до 5т. - среден 3
от. 6 до 10т. - добър 4
от 11 до 13т. - мн. добър 5
от 14 до 20т. - отличен 6
Върнете се в началото Go down
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Дневника по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника по География   Дневника по География I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 4:55 pm

Урок 1 "тест" ( Оценки)

Наталия Койл - 11т. ( мн.доб. 5)
Разяснение: Ами единствено ти Наталия се сети освен Христофор колумб да напишеш и Америко Веспучи към трети въпрос и останалите ти отгововори са верни ( естествено), но пък ти липсваше описателност. Описвай повече емоциите (чувствата), обстановката и т.н. Харесва ми, но има какво още да се желае!

Кимбърли Алисън Хоуп - 12т. ( мн. доб. 5)
Разяснение: Кимбърли харесва ми начина по, който описваш обстановката, но няма да е зле да описваш малко чувствата си. Иначе съм много доволна! Хареса ми също и отговорите ти по ЛС. Хареса ми как всичко беше отделено и просто........оставам без думи.

Джордж Фелтън - 20т. ( отличен 6)
Джордж много ми хареса твоят пост. В поста ти имаше количество и качество. Това трябва да съдържа всеки пост. Много съм доволна от теб и работата ти, само, че си забравил да приключиш РП-то !



Забележка: Имам огромна забележка към всички. Аз съм писала, че въпросите съм ги записала на дъскта, а Вие всички сте писали, че съм Ви раздала листове. Моля да се поправи!
Върнете се в началото Go down
Черил Кол

Черил Кол


Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 29.10.2010

Дневника по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника по География   Дневника по География I_icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 12:07 am

Наталия Койл - География - Много добър 5
Джордж Фелтън - География - Отличен 6
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневника по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника по География   Дневника по География I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневника по География
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинет по География
» Дневника по Математика
» Дневника по Биология
» Дневника по Български език
» Дневника по Английски език

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Дневниците-
Идете на: