University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Съобщения за учениците

Go down 
+2
Наталия Койл
Лора Пресли
6 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСъб Сеп 18, 2010 1:20 am

Според мен, ако ще обевявам че няма да има даден час да го пиша тук, а не да посещавам кабинетите. Освен това може да изникнат и други поводи. Така, че тук учителите ще пишат.
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeНед Сеп 19, 2010 4:22 pm

Деца, ако искаме да е като истинско училище, защо не разиграете едно РП относно това ревю. Аз предлагам партито да свършва. Защото утре започва училище.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeНед Сеп 19, 2010 4:40 pm

Да съгласна съм.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 11:39 pm

Г-жо Пресли,
като наказвате опитайте се да го съобразите в училищен вариант + рп игра. Например:

30 реда текст някъде
по-ниска оценка
забележки (пишат се в бележника)
наказание в кухнята
и каквото се сетите ...
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 12:28 am

Мила, май си объркала форумите, но нищо. Да, добре!
Върнете се в началото Go down
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 1:50 pm

Много се извинявам, че не пуснах урокът, но имах лични проблеми и не можах и се надявах ако ми позволите сега да го пусна или.......незнам Вие преценете!
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 1:52 pm

Часът свърши! Не се притеснявай. Няма проблем. Но ако искаш днес няма часове можеш да караш твоя. Миля че Наталия (Ели, защо си промени името?) е съгласна!? Но преди това се отбий в кабинета ми.
Върнете се в началото Go down
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:03 pm

Значи урокът по география е пуснат, отговорите на въпросите може и по ЛС да ми ги пратите, но поста си го напишете в кабинетът и в темата на мястото на отговорите напишете : ..........., но да не забравите да ми пратите отговорите си по ЛС!
Върнете се в началото Go down
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 5:00 pm

Нанесох оценките в дневника и се надявам да няма недволни.
П.П.: Меган Уолдорф и Блеър Уестуик не са писали и им давам срок до петък, ако не пишат до тогава има пиша отсъствие да си знаят!
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 3:44 pm

Всички ученици, които не присъстваха в часа ми имат отсъствия! Neutral
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 8:14 pm

Има ли желаещи да се присъединят в отбора по баскетбол? Question
Върнете се в началото Go down
Джордж Фелтън

Джордж Фелтън


Име : Stara Zagora
Години : 35
Брой мнения : 112
Дата на регистриране : 01.09.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 11:02 pm

аз съм първия,нали се записах за клуба по баскетбол? Smile
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeВто Сеп 28, 2010 12:27 am

не, тя има предвид още хора
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeВто Сеп 28, 2010 8:07 pm

Да, питам дали има още желаещи освен Джордж.
Върнете се в началото Go down
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeВто Сеп 28, 2010 11:55 pm

Тренировките на мажоретките започват утре, знам че няма много записали се, но когато идват нови попълнения ще наваксват! Да знаете не можете да пишете начален пост, което ще рече не може да пишете РП там където ще се провеждат тренировките преди аз да съм писала защото не знаете какво ще правим. Същото се отнася и за часа по - география, не пишете начален пост!
Искам да предупредя нередовните потребители, които са се включили в мажоретният състав, че ако не пишат Рп постове на тренировките изхвърчат. Демек ако минат три тренировки и те все още не са написали нито едно РП поне в една от тренировките, ще ги махна от отбора. Ще имате по една тренировка на седмица и ще можете да напишете вашето РП докато не дойде другата тренировка, демек имате по - една седмица, за да пишете на тренировките! Утре ще ви кажа къде ще се провеждат!

Искам да помоля нещо Админите, искате ли когато някой пише РП да може да пише и в часа, който има. Демек ако даден ученик води Рп да може да пише и в часовете! Също така предлагам да им се дава срок от една седмица да пишат рп постовете си в часовете и ако не ги напишат до следващият урок, чак тогава да им се пише отсъствие. И предлагам услугите си като учител по - биология докато не се намери друг учител!
Върнете се в началото Go down
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСря Сеп 29, 2010 12:01 am

Ами тренировките ще се провеждат на футболното игрище и сега ще пиша началният си пост и вие ще имата срок до 5-ти септември да си напишете поста!


Последната промяна е направена от Мелиса Джоунс на Сря Сеп 29, 2010 9:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСря Сеп 29, 2010 12:57 am

До 3 септември всички училищни и извънкласни действия са отменени! Може би е по-добре да смениш дадата на срока Wink
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeЧет Окт 07, 2010 11:44 pm

Искам да знам от г-жа Монсън дали г-жа Джоуджър ще има час в събота?
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeПет Окт 08, 2010 8:17 pm

В неделя може да се съберем в баскетболното игрище тези, които са в отбора по баскетбол!
Ще Ви очаквам!
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeПет Окт 08, 2010 9:55 pm

съжалявам но тогава има час... евентуално в понеделник?!
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 1:26 am

да, тогава имам час. Моля да преместите тренировките. Българския език е много труден.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 3:27 pm

Добре тогава до понеделник!
Върнете се в началото Go down
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 10:40 pm

Не знам дали всички са наясно, но един учител може да е ментор на повече от един ученик!
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 11:53 pm

Прибавих точка 8 към правилата на сайта, моля да я прочетете!
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitimeНед Окт 10, 2010 3:43 pm

Хилъри, на екскурзии се ходи само с другите ученици и учители. Забранява се да ги посещаваш сама!
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Sponsored content





Съобщения за учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за учениците   Съобщения за учениците I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Съобщения за учениците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Съветът на Учениците
» Съобщения за сайта
» Съобщения за учителите
» Съобщения за екскурзиите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Съобщения-
Идете на: