University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кабинет по Математика

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeНед Авг 29, 2010 5:29 pm

Това е кабинетът по математика на г-жа Тейлър Джоунс

Кабинет по Математика 1234895d


Последната промяна е направена от Наталия Койл на Съб Ное 13, 2010 12:18 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 7:45 pm

Днес имахме математика при г-жа Монсън. С нея се бяхме запознали неотдавна, когато сестра ми (Вики) я обърка с ученичка.
Бях се подготвила много добре, защото се носеха слухове, че ще има контролно първия час. Но да видим. Вървях по коридора и стигнах шкафчето си. Оставих раницата. Взех си гримовете и се запътих към тоалетната, за да се освежа. Когато вече бях готова се преоблякох и тръгнах към кабинета. Той беше на последния етаж.
Когато стигнах си избрах най-първото място. Стаята беше огромна. Дъската беше колкото едната стена. Чиновете бяха просторни, а и имахме шкафове. Имаше и мста за наказаните. Най-на поглед ми се прихвана камерата, която висеше от тавана и обикаляше в кръг. Съвсем безшумно се прокраднах оставих си нещата и излязох в коридора да видя кой ще дойде.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 63
Дата на регистриране : 22.09.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 7:59 pm

Вчера пристигнах и дес вече имах час. Имахме математика. Взех си учебниците и се запътих към кабинета. Не знаех в коя стая е и вървях по коридорите като гламав. Накрая видях едно момиче в коридора и я попитах:
- Къде е кабинета по математика?
- На първия етаж има разписка. Виж! - тя ме отпрати до първия етаж. Слезнах долу и видях, че кабинета се намира там, където видях онова момиче. Качих се горе. Застанах пред нея и й казах.
- Можеше просто да ме накараш да се завъртя на 180 градуса.
- Всъщност... - започна тя повигайки пръст си. - Вратата беше на 90 градуса. - отвърна тя и се засмя.
- Ха,ха. Мого смешно. Аз съм Стийв. А ти?
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 9:28 pm

Днес е първият ми час в университет Линдънуейт и съм много развълнувана. Сустринта си пих кафето си преобляках се и тръгнах към кабинета по математика. Когато пристигнах там бяха - Наталия и още едно момче. Изчаках да дойдат и другите студенти. Когато стаята се напълни се представих:
- Скъпи колиги аз съм вашият професор по математика. За тези, които не знаят казвам се Тейлър Монсън. За вас госпожа Монсън. Днес няма да има изпитване, защото искам да се запозная с вас. Някои от вас познавам, а други не. Искам да Ви кажа да не се притеснявата от мен. Аз не съм строга, но съм много взискателна - признавам си го. Както вече съм казвала искам стриктното изпълнение на задачите, които Ви поставям. С всеки от вас искам да съм приятел и ще разбера, ако не посетите часа ми или не се справите. Не се притеснявайте! Но да не ви стане навик - казах ше говито и продължих - А сега по-сериозно искам да се гордея с Вас, да печелите съзтезания и т.н. Вие сте умни и отговорни деца и знам, че можете да постигнете големи успехи в живота. Пожелавам Ви едно прекрасно бъдеще! И се надявам да ме харесате и с желание да посещавате часовете ми! А сега Вие да ми се представите! Кажете как се казвате, от къде идвате, вашето хоби, какво правите през свободното си време, какво мразите и имате ли наклонности към математиката и смятате ли да се занимавате с нея?
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 12:46 am

Часа започна. Всички влязохме в класната.
- Скъпи колиги аз съм вашият професор по математика. За тези, които не знаят казвам се Тейлър Монсън. За вас госпожа Монсън. Днес няма да има изпитване, защото искам да се запозная с вас. Някои от вас познавам, а други не. Искам да Ви кажа да не се притеснявата от мен. Аз не съм строга, но съм много взискателна - признавам си го. Както вече съм казвала искам стриктното изпълнение на задачите, които Ви поставям. С всеки от вас искам да съм приятел и ще разбера, ако не посетите часа ми или не се справите. Не се притеснявайте! Но да не ви стане навик.А сега по-сериозно искам да се гордея с Вас, да печелите съзтезания и т.н. Вие сте умни и отговорни деца и знам, че можете да постигнете големи успехи в живота. Пожелавам Ви едно прекрасно бъдеще! И се надявам да ме харесате и с желание да посещавате часовете ми! А сега Вие да ми се представите! Кажете как се казвате, от къде идвате, вашето хоби, какво правите през свободното си време, какво мразите и имате ли наклонности към математиката и смятате ли да се занимавате с нея?
- Аз съм Наталия, но вие ме познавате, така че...
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 1:04 am

Да ние се познаваме! Много се радвам, че ще ти предавам!
Върнете се в началото Go down
Джордж Фелтън

Джордж Фелтън


Име : Stara Zagora
Години : 35
Брой мнения : 112
Дата на регистриране : 01.09.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 1:15 am

Напоследък Джордж не беше много конценриран и все по-често му се случваше да забрави нещо или пък да загуби някой вещ,без да се сети къде я беше оставил.Ядосваше се,защото днес денят беше подобен и си търсеше учебника по математика,защото му предстоеше час при новата учителка и трябваше да си преговори нещата.Започна да изпада в паника,защото часът всеки момент започваше и нямаше никакво време да търси.
"По дяволите,каква каша направих,но сега нямам време"-миселнно си каза той и като хвърли една тениска на пода,изхвърча навън и като истински спринтьор точно на секундата се озова в стаята и като се хвана за гърдите,бързо отиде до най-близкия чин,за да не припадне от изтощение.
Нещата така се бяха объркали,така че се надяваше тук поне да му провърви малко и да не му се случват такива странни работи.Обърна се да слуша новата учителка,макар че не си напрягаше много и успя да схване половината от нея,защото беше в такаво гадно настроение,че по едно време забрави да я слуша и почан да си драска нещо.
-.......да печелите съзтезания и т.н. Вие сте умни и отговорни деца и знам, че можете да постигнете големи успехи в живота. Пожелавам Ви едно прекрасно бъдеще! И се надявам да ме харесате и с желание да посещавате часовете ми! А сега Вие да ми се представите.
Боже,да се пердставя като някакъв парламентьор му беше досадната част от всичко,но с мрачен поглед изгледа цялото помещение и като изчака Наталия да свърши своята реч,стана и някак кисело се усмихна7
-Здравей,казвам се Джордж Фелтън и съм на 17 години.Родом съм от Париж,Франция и там съ израснал през почти целият си съзнатеелн живот.Не съм голям фен на спорта,но пък през свобдоното време обичам да ходя на театър и кино.Любимото ми хоби е да колекционирам пеперуди от различни видове,но това се случва доста рядко.
Честно казано,не съм много добър с математиката и този предмет не ми е сред любимите,но ще се постарая да схвана най-елементарното.
Щом свърши,момечто леко се поклони и се отпусна с тежка въздишка на стола си,имаше чустовто,че беше говороли цял век,а бяха изминали само 10 минути.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 2:41 pm

-Добре Джордж! Надявам се в моите часове да заобичаш малко повече математиката, защото тя ще ти послужи в живота! - казах аз.
След като излушах всички, като на магия звънецът би, точно когато ми трябваше.
-Е, часът приключи! Сега можете да си отидете в стаите да си починете или да минете през кафенето за един отвежителен коктейл. Довиждане!
-Довиждане госпожо! - казаха всички ученици.
Те излезнаха с гръм трясък от стаята. Аз взех дневника и се запътих към учителската стая, за да го отставя.


Последната промяна е направена от Тейлър Монсън на Съб Сеп 25, 2010 2:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 2:43 pm

Админ: Г-жо Монсън, моля пишете по-подробно....
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeПет Окт 15, 2010 10:39 pm

Днес имах час. Оправих се и се запътих към кабинета. Там вече бяха дошли учениците. Аз казах:
- Добър ден, колеги! Трябва да напреднем с материала, защото вече изгубихме два урока. Днес ще направим тест - Входно ниво. Той няма да бъде много труден, но внимавайте за уловките.

1. Работниците в един университет са 155. От тях 3/5 са жени. Колко са мъжете?
а) 31 б) 52 в) 62 г) 93

2. Лицето на ромб с висичина 0,5 дм е 35кв.см. Колко е периметърът на ромба?
а) 2,8 дм б) 28дм в) 0,28дм г) 0,7 дм

3. Цената на телевизир е 450лв. При покупка с разсрочено плащане цената му е увеличена с 18%. Намерете цената на телевизора при раздрочено плащане (в лева).

4. Периметърът на правоъгълник е 5,5 дм. Едната му страна е 20% от периметърът му. Лицето на правоъгълника в кв. см е:
а) 121,5 б) 176 в) 181 г) 181,5

5. Намерете следващия член на редицата: 5; 6; 8; 11; 15; ...
а) 19 б) 20 в) 21 г) 22

6. Ако 80% от x е 2,8, то x е:
а) 2,8 б) 3 в) 3,2 г) 3,5

Запише те отговорите по ЛС!
Другият път ще вземем степени и ще решаваме задачи. Довиждане!
Децата се изнесаха от стаята, кото ашом, а след това и аз.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeПет Окт 29, 2010 8:10 pm

Днес имах урок по математика, но за беда сътринта будилникът ми не звънна. Оспах се с цял час. Като се събудих и видях часовника се оплаших и хукнах да се оправям. Когато станах готова тръгнах тичешком към кабинета. Докато вървях по коридора звънецът би и не след дълго влязох в стаята. Там се бяха събрали всички ученици. Аз казах:
- Добърден, деца! Днес ще се запознаем с рационалните числа. Пишете заглавие в тетрадките си "Положителни и отрицателни числа. Множество на рационалните числа."
Децата записаха темата, а аз продължих:
- Сега искам да запишем някои правила с цветен химикал:
1) Множеството Q е множество на рационалните числа.
2) Рационалните числа включват: положителните числа (+3, +8 и т.н.); нулата; отрицателните числа (-5, -9 и т.н.)
3) Нулата не е нито положително, нито отрицателно число.

За да се опражним ще решим някои задачи:

1. Запишете с рационални числа:
а) наличност от 50лв.
недостик от 4лв.
б) печалба от 500лв.
загуба от 60лв.
в) повишаване на цената с 10лв.
намаляване на цената с 5 лв.
Пример: нзагуба от 40лв. = -40лв.


Днес ще вземем и още един урок - упражнение. Запишете заглавие "Изобразяване на рационални числа върху числова ос". Напишете определение на числова ос:
Числова ос - права (лъч), с избрани върху нея начало, посока и мерна единица. По средата на числовата ос се поставя 0. Наляво от нея стоят отрицателните числа, а на дясно от нея - положителните.

Кабинет по Математика Number-line
Надявам се, че разбрахте уроците. Свободни сте! Приятна почивка!

П.П. Задачата да ми бъде изпратена по ЛС!
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeПет Окт 29, 2010 11:49 pm

Днес имах час по математика. Взехме отрицателни и положителни числа. Ама че скука. През повечето време от часа спах. Накрая вече се събудих, защото трябваше да решаваме задачи. Мда... докато решавах си мислех защо после да не разпусна на една шопинг обиколка. Имах нужда от поне още два чифта ръкавици, още много обувки и блузи... Би звънеца и всички се разтичах. Г-жата ни даде домашна и всички излезнахме. Аз отидох да се преоблека.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Джордж Фелтън

Джордж Фелтън


Име : Stara Zagora
Години : 35
Брой мнения : 112
Дата на регистриране : 01.09.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeСъб Окт 30, 2010 1:28 pm

Пълен кошмар,пак дойде часът по математика и момчето направи отчаяна физиономия докато излизаше от стаята,защото знаеше че нищо не може да направи,просто беше слаб по този предмет и не виждаше как ще може да реши и една задача.Положението изглеждаше безнадежно,въпреки че г-жа Монсън доста го окуражаваше по този въпрос и каза,че може да се спарви,не е фатално ако не е успее.
Да,ама за него беше важно да не остане без оценка по предмета,а в същото време не занеше как да се спарви с тези задачи.Сега пак имаха час и той се отчая,влезе в кабинета и разсеяно поздрави Наталия и седна на чина си.
За него това си беше истински ад и мисленно търсеше начин по който да се измъкне,ала пак трябваше да прибегне до чистия късмет.Както и да е,след малко госпожата влезе вътре и започна с перопдаването на новия урок.
Джордж си записа в тетрадката "Положителни и отрицателни числа. Множество на рационалните числа." и доста разсеяно слушаше обясненията й.
Записа няколко от изброените правила,макар че невиждаше това с какво ще му помогне при домашните и пак заби черен поглед в чина си.Исакше се му да заплаче от отчаяние,но се въздържа и до края на часа си записа задачите за упражнение.
Освен това взеха и допълнителен урок,който беше за числовата ос и изобразяването на рационалните числа и щом всичко свърши,машинално си записа домашното и побърза да излее навън.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeПет Ное 12, 2010 10:08 pm

Днес имах урок. Станах от леглото и се оправих. След като бях готова се отправих към кабинета. Там вече бяха насядали някои от учениците. А останалите запъхтени и притеснени влязоха след мен. Те казаха:
- Госпожо, много сижаляваме, че закъсняхме, моля да не ни пишете отсъствия!
- Спокойно, деца! Не се притеснявайте. Но не искам да се повтаря!
- Обещаваме, госпожо!
След като всички се настаниха, аз започнах:
- Днес ще продължим изучаването на рационалните числа. Пишете заглавие "Противоположни числа. Абсолютна стойност (модул) на рационалните числа." Запишете и плана:
1. Противоположни числа - числа, които се различават само по знака се наричат противоположни. Пример: +7 -> -7 или -6 -> +6
Запомнете, че когато има минус пред скоба, той променя знака в скобата или математически записано е:
- (+а) = -а
-(-а) = +а

Противоположното на 0 е 0, а не -0.

Сега ще решим няколко задачи.

1зад. Напишете противоположните числа на 7; -4; -5; -1,5; 5,6 и 0.

2зад. Напишете противоположните на -(-7); -(+100); -(-0,5); -(+7,3).
Сега запишете едно правило:

Множеството Z е множествона целите числа (естествените числа, техните противоположни и 0)
От плана:
2. Абсолютна стойност (модул):
а) определение - Абсолютна стойност (модул) на едно число "а" се нарича разстоянието от началото О на числовата ос до образа на числото "а" върху същата ос. Модолът на едно число е винаги положитемно число.
б) означение - |а| - четем: модул от а
|a| = a
|-a| = a
|0| = 0

И сега една задачка.

3 зад. Намерете:
а) |7|
б) |2,9|
в) |-8|
г) |-3,6|

Пример: |6| = 6 |-8| = 8

4 зад. Пресметнете:
|-8| . |-3| - |-4| . |0,2|

5 зад. Заместете и пресметнете в изразите: А = |x| + |y| - 2;
B = |x| . |y| -2,
за x = 2, y = -3


Това са задачите искам да се запишат за домашна работа. Доволна съм от вас. Малко препускаме с материала, защото губим много часове. Надявам се, че сте разбрали урока. Научете правилата хубаво, защото ще ви са нужни! Свободни сте. Довиждане!
Учениците с викове и крясъци се изтеглиха от стаята, а аз се запътих към стаята ми, за да си отпочина.
Върнете се в началото Go down
Джордж Фелтън

Джордж Фелтън


Име : Stara Zagora
Години : 35
Брой мнения : 112
Дата на регистриране : 01.09.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 11:51 am

През настоящата седмица в университета ежедниявт живот на учениците стана доста бърз и динамичен и това се дължеше на факта,че покрай разлчините празници и глезотий,доста бяха изостанали от учебнитя порцес и сега трябваше да навкасват.При повечето случай ставаше въпрос за входни тестове и писмени тестове и макар,че това не предизвикваше задоволството у голяма част сред тях,всички знаеха,че ако не си ги вземат нямаше да продължат напред.
Джордж доста добре успяваше да си запълни времето и отделеше най-малко по час за всеки един от предметите и досега всичко вървеше по мед и масло.
Днешният час беше по математика при госхожа Тейлър Джоунс и като се имаше предвид,че по този предмет се получаваха най-мноо домашни,малко по-рано пристигна и щом почука по вратата,влезе в празното помещение и седна на първия чин.
Нямаше какво да преговаря,всичко му беше в главата и зачака учителката да започне.
Той беше прав,урокът се оказа доста дълъг и продължителен,дав урока се взеха наведнъж,но като се имаше предвид невероятната трудоспособност на Джорд,това за него не беше пробелм и успя всичко да си напише в точен и последователен ред.
Домашната също не беше никак малка,но момчето доста бързо разбра урокът,прочете го и като си тръгваше беше сигурен,че ще успее да се справи.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeНед Ное 21, 2010 8:19 pm

В петък имах час, но не можах да го карам затова ще си предам урока днес. Станах рано, облякох се и си взех едно кафе от кафе-машина в коридора и се отправих към кабинета. Изчаках звънеца да бие и започнах:
- Деца, днес ще вземем сравнително по-малък урок, защото миналия път ви измъчих! Кабинет по Математика 225254
Вече наваксахме изпуснатото и можем да продължим с по-бавно темпо. Запишете заглавие: "Сравняване на рационални числа". План:
1. Сравняване на положителни числа - от две положителни числа по-голямо е това с по-голям модул (всички положителни числа се изобразяват надясно от 0 на числовата ос).
2. Сравняване на отрицателни числа - от две отрицателни числа по-голямо е това, което има по-малък модул (отрицателните числа се изобразяват наляво от 0 на числовата ос).
3. Изводи:
1) От две различни рационални числа по-голямо е това, което се изобразява по-надясно върху числовата ос.
2) От две различни рационални числа по-малко е това, което се изобразява по-наляво върху числовата ос.
3) Всяко положително число е по-голямо от всяко отрицателно:
1 > -100
-9 < 5
4) Всяко отрицателно число е по-малко от всяко положително число.
5) 0 е по-голямо от всяко отрицателно число:
-8 <0
0>-100

1 зад. Сравнете числата:
а) -102 и 13
б) -21 и 0
в) -27,5 и -33,3
г) 0 и -10,5
е) 18 и -18

2 зад. Напишете всички цели числа, които са:
а) положителни и по-малки от 9,2
б) отрицателни и по-големи от -7 и по-малки от -3,4
в) отрицателни и по-големи от -8,3
г) по-големи от -9,1 и по-малки от 2,3

Това е урока. Запомнете правилата и ми пратете решенията на задачите по ЛС! Довиждане!
Върнете се в началото Go down
Джордж Фелтън

Джордж Фелтън


Име : Stara Zagora
Години : 35
Брой мнения : 112
Дата на регистриране : 01.09.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeНед Ное 21, 2010 9:55 pm

Последните няколко дни въбоще не бяха добер за Джордж,резултатите по математика и английски бяха далеч под неговото ниво и напълно естестевно беше да не беше доволен и да не получи оценка.Защото буквално си беше за двойка,но увно учителите виждаха далеч повече потенциал в него и искаха да го събудят и да го накарат да върви напред.
Само че сега,влизайки за час по мтематика,той си беше в едон и също състояние и беше се зарекъл,че няба да пиши никаква домашно.По-добре да си извини на учителката и да не му пише нищо,предпочиташе само да пирсътва в час и това е.
Урокът пак се оказа доста дълъг,сложен и труден,момчето си записваше всичко което чуваше от учителката,но нищо не му влизаше в главата,дясаш беше далеч от тук и не можееш да се съсредоточи.
Някак си много мудно и бавно вървеше мисълта му,днес не беше от добрите му дни и с облекчение въздъхна щом чу звънецът и побягна навън.
Нямаше се да си направи турда и да си губи времето напразно в тези задачи,защото знаеше какъв е резултат и не му се губуше излишна енергия.
Бързо се качи в сатята си,захвърли нещата си и се просна на леглото за една дълга почивка.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitimeНед Ное 21, 2010 10:12 pm

Напоследък нямаше никакви часове и за край на седмицата не ми беше приятно да карам час. Г-жата обаче мислеше да ни мъчи още, въпреки че реши да ни даде малък урок. Та, часът не мина кой знае колко забавно. ПРез повечето време спях, пез другото записвах разни щуротии, а през останалото си писах бележки с една съоченичка. Накрая г-жата ни каза домашната, звънеца би и се изнесохме.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кабинет по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по Математика   Кабинет по Математика I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинет по Математика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинет по Български и Литература
» Кабинет по Актьорско майсторство
» Кабинет по География
» Кабинет по Химия
» Кабинет на директора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Кабинети-
Идете на: