University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Бижутерски магазин "Фаустрот"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitimeПон Окт 04, 2010 7:34 pm

Тук беше най-посещаваното място от момичетата и жените.

Бижутерски магазин "Фаустрот" OJ2
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitimeПон Окт 04, 2010 10:45 pm

След магазина за обувки с Лора се насочихме към бижутерията. Това беше голям магазин. Наистина рай. Само какви бижута имаше... Най-различни и всички бяха много красиви. Нямаше едно, което да не ми хареса. Това беше и хубаво, но и малко лошо, защото щеше да отнеме цял ден, за да си избера. Пък като си помисля, че не мога да притежавам всички... Лора се беше насочила към едни бижута. Казах си ,, Лора ще избере бързо своето бижу, а аз!" Обиколих магазина няколко пъти, питах продавачката какво ще ми отива, но така и не можех да си избера. Предложиха ми камък сваровски. Бижутата с този камък бяха едни от любимите ми, защото бяха много стилни.
Харесах си един пристен:
Бижутерски магазин "Фаустрот" Silver_swarovski_ring_2
И едно много приятно колие от същия камък. То не беше строго официално, но подчертаваше добре моята външност.
Бижутерски магазин "Фаустрот" 21355
Трябваше ми бижу за роклята, която си купих и си харесах едно колие от сребро. Беше нежно и си допадаше с роклята.
Бижутерски магазин "Фаустрот" Srebarno-damsko-kolie-princesa
Отидох на касата да платя. Лора също си беше избрала.


Последната промяна е направена от Тейлър Монсън на Сря Окт 06, 2010 11:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitimeВто Окт 05, 2010 7:20 pm

Когато с Тейлър влязохе отново се разделихме на две. Аз оглеждах всичко и преценявах какво ще си отива с новата ми рокля. Реших да звънна на Наталия. Аз съм й ментор и ще я помоля за помощ.
- Ало? - каза тя.
- Нат, миличка прекъсвам ли те? - попитах я аз. Чух че при нея има доста хора и се зачудих къде ли е.
- Не, не! Кажете г-жо? Нещо да не съм направила?- попита тя тревожно.
- Не, сладурке. Купих си една нова рокля с тигрова украса и сега сме в новия бижутерки магазин.
- Добре! Браво на вас. А аз за какво ви съм?- попита ме тя и усетих, че се усмифва.
- Можеш ли да ми помогнеш. Да ми кажеш какво колие ще ми седи добре?
- Да, разбира се. - тя беше много позитивен човек. Rмаше добърв вкус и щеше да е срахотно ако знаеше какво ми трябва. - Добре... преди няколко дена посетих този магазин. Мисля, че знам какво ви трябва.

П.П. Нати, видях, че си пишеш с Хилъри в магазина за дрехи. Би ли отговорила там? И ако може да пуснеш и една снимка на колието , което си избрала. Извинявам се предварително, че те затруднявам. Smile
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitimeВто Окт 05, 2010 10:06 pm

Тръгнахме към магазина и телефона ми звънна. Be my bad boy, be my men, be my week - endlover, but don't be my friend... Обичах тази песен. Дигнах. Звънеше ми г-жа Пресли. Помоли ме да й помогна при избора на колие за новата й рокля.
- Чакайте госпожо.! С Хилъри сме по магазините. Ще дойдем при вас. - казах аз и затворих.
След пет минути бяхме в магазина. Хилъри хукна към г-жа Монсън, защото й беше ментор, а аз отидох при г-жа Пресли. Тя ме прегъра.
- Здравей, мила. Радвам се, че си тук.
- И аз. - после се запътихме към касата. Жената ни се усмихна и аз и казах:
- Новия комплект "Барманус". - г-жа Пресли ме погледна странно, а продавачката се усмихна. Извади една кутия и я отвори. Вътре имаше страхотено колие.
Бижутерски магазин "Фаустрот" Product_521
- Има и обеци. - въодешеви се г-жата. - Купувам го! Мерси, мила. - каза тя и ме прегърна.
- А за мен една кутия за бижута. Имате ли? - продавачката кимна. Извади една страхотна кутия.
Бижутерски магазин "Фаустрот" Smid89
- страхотна е! В любимия ми цвят. - изрекох аз и платих. Към нас се приближиха Хилъри и г-жа Монсън.
- Здравейте, г-жо! - казах аз.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitimeВто Окт 05, 2010 10:21 pm

Докато разглеждах бижутата в магазина влезнаха Наталия и Хилъри. Наталия се запъти към Лора, а Хилъри към мен.
- Хилъри, скъпа здравей! Какво правите с Наталия?
- Г-жа Пресли ни повика, за да и помогнем в избора. - каза Хилъри.
- Мила, виж какво съм си купила. Харесва ли ти?
- О, прекрасни са. Много Ви отиват. Правени са точно за вас. - каза сърдечно Хилъри.
- Благодаря ти скъпа! А сега си избери нещо. То ще бъде подарък от мен! - казах на момичето.
- Не, госпожо. Моля Ви недейте!
- Това ще бъде подарък от мен. Ти само си избери!
- Но...
- Никакво но - прекъснах момичето - Аз съм го решила, а сега си избери!
Бижутерски магазин "Фаустрот" Productimage-picture-k1124-68882
- Госпожо много е хубаво! Много Ви благодаря!
- Няма защо! А това не е ли прекрасно!
- Да невероятно е!
- Взимаме го.
- Какво? - попита Хилъри, защото я изгледах странно. - Не не госпожо моля Ви. Не го искам.
- Добре де! Просто се пошегувах!
Ние отидохме на касата, за да платим.

П.П. Хилъри ме помоли да пиша и от нейно име.


Последната промяна е направена от Тейлър Монсън на Вто Окт 05, 2010 10:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitimeВто Окт 05, 2010 10:27 pm

Наталия много ми помогна. Към нас се приближиха Хилъри и г-жа Монсън. Хилъри носеше едно бижу и го даде да го опаковат.
- Много хубаво колие, Хилъри, скъпа. - усмихнах й се аз.
- От г-жа Монсън е! Подърак! - каза тя въудошевено.
- Мила, - обърнах се към Нати. - избери си и ти едно. И двете много ни помогнахте, предполагам. - изрекох го и погледнах към Тейлър. Тя кимна, а аз продължих. - ... и го заслужаваш.
- Не, г-жо. Не искам! Моля ви.
- Не, не! Избери си!
Наталия издърпа Хилъри и отиде да си избере нещо. След малко се върна.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitimeВто Окт 05, 2010 10:37 pm

Госпожата ме помоли да си купя нещо за нейна сметка. Аз издърпах Хилъри и после се върнахме. Избарх едно страхотно бижу, вървеше в комплект със страхотни обеци.
Бижутерски магазин "Фаустрот" Hawai_blanc_prd
Бижутерски магазин "Фаустрот" Showimg.php?filename=dx300_18523
Колието не беше сребристо, но много щеше да си отива на новата ми рокля.
- Г-жо, много ви благодаря. - казах аз.
- Няма защо. - отъврна г-жата и плати. - Момичета!? Вие какви планове имате?
- Хукнали сме към магазина за обувки. - извика Хилъри, когато излязохе от магазина.
- Ние току що бяхме там. Докарали са нови обувки. - каза Тейлър и извади новите си придобивки.
- Обувките са страхотни. - каза Хилъри. - Да вървим, а?
- Ами всъщост искам да поговорим с теб Хилъри. - обърна се към нея г-жа Монсън.
- Добре г-жо. - каза Хилъри и тръгнаха.
- Г-жо Пресли. - казах аз, когато те се отдалечиха. - Искате ли да дойдете с мен?

П.П. г-жа Тейлър ме помоли да напиша това, че вика Хилъри
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitimeВто Окт 12, 2010 9:48 pm

Админ: Хилъри Кроу поиска да напусне сайта. Това РП яма да бъде махано.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitimeНед Окт 17, 2010 4:37 pm

С-жа Монсън бяхме още по покупки. Идваше есента и трябваше да се приготвим. Аз обаче трябваше да си купя и няколко бижута, за да си отивът с тоалетите.
В този магазин има разнобразие от различни бижута и всички те са много красиви. Ето какво си взех аз:
Нещо много сладко:
Бижутерски магазин "Фаустрот" 54
Страхотна розовка диадема със Сапфир в средата:
Бижутерски магазин "Фаустрот" 29
Сребърен пръстен "Сваровски":
Бижутерски магазин "Фаустрот" 28
И няколко колиета:
Бижутерски магазин "Фаустрот" KR%20300%20SR%202 Бижутерски магазин "Фаустрот" 1618_535 Бижутерски магазин "Фаустрот" VIP%20kolie%20Paris%20Lux Бижутерски магазин "Фаустрот" Kolie%2020Marquise%2020Heart Бижутерски магазин "Фаустрот" Kolie%20LOTUS%20VIP Бижутерски магазин "Фаустрот" Kolie%20valentine%20heart%20vip
Няколко гривни:
Бижутерски магазин "Фаустрот" KR%2064%20SR Бижутерски магазин "Фаустрот" 1531 Бижутерски магазин "Фаустрот" 9521 Бижутерски магазин "Фаустрот" GRIVNA%20SARCE%202222
Няколко обеци:
Бижутерски магазин "Фаустрот" 8589-400x400 Бижутерски магазин "Фаустрот" Obici_sesil_lv_swarovski_marquise Бижутерски магазин "Фаустрот" Obici_swarovski_violet_frosty Бижутерски магазин "Фаустрот" Bf7fd6c358951a1b69820ad6c2b277a1 Бижутерски магазин "Фаустрот" 110-1

-Г-жо Монсън, - казах аз на излизане. - Аз трябва да тръгвам. Имам работа. Беше ми приятно. Довиждане!
- Довиждане! - каза г-жата и ми помаха.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 7:52 pm

С Наталия се разделихме в магазина. Тя се отправи първо към обеците, а аз към колиетата. Те бяха толкова красиви, че незнаех кое да си взема. След половин час търсене Наталия беше готова и ми каза, че излиза навън. Аз се притесних още повече, защото още не си бях харесала. Набързо си взех още неща, защото не исках момичето да ме чака вън.
Бижутерски магазин "Фаустрот" 6698_big
Бижутерски магазин "Фаустрот" 7288_big
Бижутерски магазин "Фаустрот" 7302_big
Бижутерски магазин "Фаустрот" 6766_big
Бижутерски магазин "Фаустрот" 7500_big
Бижутерски магазин "Фаустрот" Turquoise234533
Бижутерски магазин "Фаустрот" 381521
Бижутерски магазин "Фаустрот" Kolie-s-perli-i-cherna-pandelka
Бижутерски магазин "Фаустрот" Chanel-chasovnik-s-perli-2
Бижутерски магазин "Фаустрот" Kutia-za-bijuta-jb0508-new-wish-snimka-0
Отидох на касата, за да платя. Излезнах от магазина и помолих Наталия да се пребираме, защото бях много изморена.
Тя беше съгласна.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 9:11 pm

След магазина за обуки се насочих към магазина за божута. По пътя телефона ми пък звънна. Аз седнах на една от пейките в закритата градина и вдигнах. Беше една стара приятелка. С Вики са много добри приятелки. С мен - тя е една от най-добрите ми приятелки. Казва се Катрин и е супер мила. Баща й е бизнесмен. С нея си споделихме новите клюки, а после окончателно се запътих към "Фаустрот". Харесах си страшно красиви бижута.
Първо едни страхотни комплекти:
Бижутерски магазин "Фаустрот" Red_sw
Бижутерски магазин "Фаустрот" Artificial-pearl-beaded-necklace-with-matching-white-stone-studded-on-the-pendant
Бижутерски магазин "Фаустрот" Artificial-multicolour-pearl-necklace-set-with-stones-beads-studded-pendants-earrings
Бижутерски магазин "Фаустрот" Cherni-perli-1

После огърлици:
Бижутерски магазин "Фаустрот" Madonna-nchoker
Бижутерски магазин "Фаустрот" Perli_250_
Бижутерски магазин "Фаустрот" 12029235_Pearls%20and%20glass%20necklace

След това гривни:
Бижутерски магазин "Фаустрот" RBGSWG04_1_RBGSWG04

И накрая обеци:
Бижутерски магазин "Фаустрот" Firm_product_1821
Бижутерски магазин "Фаустрот" 1850101m
Бижутерски магазин "Фаустрот" 13389

След тези покупки (на стойност 478 лв.) се върнах в училището. Добре, че нашите бяха богати и често ми изпращаха пари. Татко каза че са приготвили изненада за мен и сестра ми, така че нямах търпение. От своя страна аз трябваше да избера нещо на хората... Но дотогава имаше много време. Сега щях да се отпусна.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Sponsored content





Бижутерски магазин "Фаустрот" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бижутерски магазин "Фаустрот"   Бижутерски магазин "Фаустрот" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бижутерски магазин "Фаустрот"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Магазин за дрехи "Парадайс"
» Магазин за обувки "Данали"
» Магазин за козметика "Сънлайт"
» Спортен магазин "ФлитСтрит"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Извън университета :: Молът-
Идете на: