University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дескотека "Fatal"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeСъб Сеп 18, 2010 7:08 pm

Тук се забавляваха всички след училище.

Дескотека "Fatal" ZAFFIRO_BAR
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 4:36 pm

Със сестричката ми се запътихме към дискотеката, за да я запазим за 1 и 2 октомври. Тогава щеше да се състои ревюто за уиформите и аз усилено работех по якой проекти. Трябваше да използвам и дизайнерския клуб, за да ги ушия.
С Вики взехме такси и след 15 минути бяхме в дискотеката. Един човек седеше от пред. Май беше охраната. Той не мърдаше и Вики застана пред него. Започна да му маха и разни такива щуротии, а аз я придърпах и влязохме вътре.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 10:54 pm

С Нати влезнахме в дискотеката и аз огледах мястото, определено ставаше за ревюто на униформи. Чудех се защо точно ние трябваше да запазим мястото, можеше да е всеки от учителите, но все тая. Нати срещна един мъж и започна да разговаря сериозно с него, може би беше собственика на дискотеката или нещо подобно.
Реших да седна на един от столовете докато милата ми сестричка се накани да си тръгнем. Говореха поне 20 минути. Отидох при сестра си и я попитах кога ще си ходим.
- Изчакай малко Вики, вмомента се опитвам да запазя дискотеката за ревюто!- Наталия можеше да е доста ами избухлива. След около още 10 минути тя свърши разговорът си с господина и се запътихме отново към университетът.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeПет Окт 01, 2010 2:59 pm

Днес е денят на ревюто. Обляках се с нещата, които си купих вчера. Изглеждах наистина превъзходно. Запътих се към дискотеката. Когато пристигнах бях една от първите. Дискотеката беше окрасена великолепно. Имаше много балони, масите бяха наредени с коктейли. Имаше и голяма сцена също окрасена с балони. Учениците, които бяха там разговаряха оживино за униформите, които са направили. Аз седнах на масата, която беше предназначена за учителите. Взех си един коктейл и зачаках да дойдат колегите.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeПет Окт 01, 2010 7:58 pm

Учителите започнаха да прииждат. Всички бяха много развълнувани. Зад сцената всички обсъждхме моделите, които сме направили. Исках всеки детайл а е перфектен, но после разбрах, че няма смисъл и малко го дадох в готик стил.
Бях първа и затова си поех дълбоко дъх. Оправих прическата си и излязох. Носех:
Дескотека "Fatal" _______________1_4bc85f2d4a1c0 Дескотека "Fatal" _______________4_4b2b404be80de Дескотека "Fatal" 7320 Дескотека "Fatal" _______________8_4b2b545e0f07a Дескотека "Fatal" Shoes_iaec1051549Дескотека "Fatal" PA207987

След това трябваше да обеся защо съм избрала това съчетание.
- Синьото слиза от мода много рядко, за това е страхотно като избор. Късите поли са за предпочитане при... така да се изразя... секси краката. Ризката придава училищен вид, а полото се допълва чудесно с полата. Шапката придава вид на малка ученичка. Ботуши през лятото са най-добрия избор, а чантата е класическа "Arturo Vitaly", така че няма равна.

Учителите отпиха, погледнаха още веднъж избора ми и г-жа Монсън взе думата.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeПет Окт 01, 2010 8:23 pm

Първа на сценета излезна Наталия. Личеше си, че е малко притеснена, но се справи отлично според мен. Беше измасйсторила невероятна униформа, която съм сигурна, че всяко момиче ще я носи с удоволствие. С другите учители започнахме да обсъждаме униформата. Аз дадох максимум точки и оставих колежките ми да си помислят. Тогава аз отидох при Наталия, за да я поздравя:
- Наталия, моите поздравления. Браво наистина уникално съчетание. И да знаеш, че засега ти си ми фаворита. Пожелавам ти успех и да си на финалната права. А за сега бъди сигурна, че минаваш този кръг, но има и голяма конкоренция затова ти пожелавам успех!
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeПет Окт 01, 2010 8:58 pm

Днес беше големият ден, днес щях да представя моделите си. Бях измайсторила два модела униформи и двата много ми харесваха, но знаех, че ще изберат само един от тях, ако въобще изберат моя униформа.
Облякох на бързо първата униформа, която изглеждаше
така. Излезнах на сцената и показах своят първи модел, след като аплодисментите свършиха се върнах зад сцената и когато едно момиче излезна да покаже своят модел аз се преоблякох в другата униформа, която изглеждаше така, знам че вторият модел беше с доста къса поличка, но само това успях да измисля. След като показах и втората униформа се върнах зад сцената и си облякох нещо нормално.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeСъб Окт 02, 2010 5:49 pm

Всички модели ми харесаха. Не знаех какво ще правим. Дали да избираме един или ....
- Така, за първия костюм. - започнах аз. - Наталия, съчетанието ми харесва, добро, стилни и същевременно в училищен дух. - после продължих с избора на Вики. - Вики, твоите идеи са страхотни, практични и изпъкващи. Това най-много ми харесва. - накрая трябваше да кажа нещо и за идеята на новата ученичка. - Карираната пола сега е на мода, но блузата .... не ми харесва, че е като на.... на фръцлите. Иначе е много добре.
Казах това, после отпих от шейка си и се обърнах към колежките, да чуя тяхното мнение.
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeВто Окт 05, 2010 12:01 am

След изпълнението на сцената се преоблякох с нормални дрехи и отидох да гледам другите. Изведнъж някой се доближи до мен и закри очите ми с ръце.
- Познай кой е! - каза и веднага се сетих кой е.
- Стийв! - почтно изкрещях и го прегърнах. По скоро му се метнах. - Здрасти! - казах и двамата се засмяхме.
- Искаш ли нещо за пиене? - попитах го и се насочихме към бара. - Едно капучино! - казах и барманът ме изгледа странно, всички пиеха алкохол, но естествено аз не. Винаги пиех когато бях с приятели, но сега не ми се пиеше алкохол. Стийв също си поръча нещо и седнахме на столовете които бяха до бара. - Искаш ли да те запозная със сестра ми. - казах и преди да ми отговори го задърпах към Наталия!
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 63
Дата на регистриране : 22.09.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeВто Окт 05, 2010 12:32 am

Реших да изненадам Вики. Дойдох дискотеката. Тя ме позн, което не беше особено трудно и отидохме да си поръчаме нещо за пиене.
- Искаш ли да те запозная със сестра ми? - попита ме тя.
- Ами, аз я видях да излиза с едно ново момиче и....
- Явно си е тръгнала. - каза Вики отчаяно.
- Няма проблем. - казах аз и й се усмихнах. Прегърнах я и отидохме да седнем на диванетие. Тя се облегна на мен и ми разказа как е минало ревюто. Когато свърши се сетих!
- Искаш ли да отидем в стаята ми? Тук е много шумно и не можем да си поговорим... - казах аз и преди да довърша Вики ме прекъсна.
- Защо? Имаш да ми казваш нещо ли? - попита ме тя и ми се усмихна. Нейната усмивка беше много готина. С нея не ми липсваше слънчето. Вики беше уникална и още първия път когато я видях много си паднах по нея.
- Не... ами просто... Преди ревюто ти беше много заета и не ни остана много време на саме и за това ....
- Ясно,... картинката ми е ясна. - каза Вики. - Добре! Да тръгваме.
Тя си взе чантата и плати сметката. Аз я хванах за ръката и излязохме от дискотеката. Скоро стигнахме в университета.

Върнете се в началото Go down
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 63
Дата на регистриране : 22.09.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeНед Окт 24, 2010 11:20 pm

С Вики отидохме до дискотеката. Пред входа имаше бодигард и трудно ни допуснаха, но някак се вмъкнахме. После отидохме до бара и си взеха напитки. Из цялата дискотека имаше дивани и канапета. С Вики седнахме на един от тях. Аз отпих от моята напитка и я оставих на масата пред мен. Днес беше много шумно и пълно. Тук трудно щяхме да си говорим, но има ли нужда от думи?
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeПон Окт 25, 2010 12:53 am

След като си взехме питиета седнахме на едно диванче. След като Стийв отпи от питието си го остави на масата. Аз естествено си поръчах водка с лед. След като отпих и аз я оставих на масичката.
- Хайде да танцуваме!? - предложих на Стийв и преди да успее да каже нещо аз го задърпах към дансинга и след това той ....
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 63
Дата на регистриране : 22.09.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeПон Окт 25, 2010 1:03 am

Отидохме на дансинга. Музиката щурееше и беше страхотна. Мислех с нещо да й направя комплимент:
- Имаш страхотни очи! - казах аз.
- А? - попита тя, явно не ме чу, заради силната музика.
- Имаш красиви очи! - извиках аз още по-силно.
- А? - попита тя в разгара на танца си.
- Имаш красиви очи!!!! - това беше неловко. Защо това парче не беше по-дълго? Всички перили поглед в мен, дето се извиках като пълен идиот. На Вики май не й беше неудобно, дже се радваше.
- Благодаря! - кза тя и ме целуна нежно.
- УУууу! - чеха се възглеци от тълпата.
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeПон Окт 25, 2010 1:13 am

Със Стийв танцувахме известно време и после седнахме обратно на местата си. След като той буквално се просна на диванчето аз седнах върху коленете му и го целунах страстно. Той отвърна не целувката ми. Беше пламенно, страстно , сладостно, от всичко по -малко. Хареса ми.
- Искаш ли да се преместим някъде? - попитах го задъхано след като се отдръпнах и тогаво той ми каза.........
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 63
Дата на регистриране : 22.09.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeПон Окт 25, 2010 1:18 am

След страсната целувка, която взе да ни става навик Вики ме попита дали иска да отидем някаде.
- Да, тук става малко пусто. - казах аз с раздразнителен глас. Вики ми се усмихна мило и предложи:
- Искаш ли да иде в стаята ми? На саме сме и учителите не се разхождат да ни проверяват по това време.... ако разбираш.
- Не е ли забранено? - попитах аз, но не ме беше много грижа за правилата.
- Какво? - попита ме тя с жален поглед. - Нима не би прехвърлил едно правилце заради мен?
- Разбира се! - казах аз толкова сигурно. Грабнах си палтото, хванах я за ръката и се изъкнахме от навалицата. Качихме се на такси (което ми напомня да си взема кола) и се върнахме в университета.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitimeПон Окт 25, 2010 7:51 pm

Админ: Само да успокоя Стийв, тъй като вчера не сте писали в стаята на Вики няма да имаш наказание днес.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Sponsored content





Дескотека "Fatal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дескотека "Fatal"   Дескотека "Fatal" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дескотека "Fatal"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Извън университета :: Някъде далеч от университета-
Идете на: