University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Салон за красота "Мелбърк"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" I_icon_minitimeСъб Сеп 18, 2010 7:06 pm

Влез тук и после няма да се познаеш.

Салон за красота "Мелбърк" Otvan
Салон за красота "Мелбърк" 113_6effdbf70341618
Салон за красота "Мелбърк" 113_f6b6cc376fa6bb2
Салон за красота "Мелбърк" 113_e6c60fda8f7d7f4
Салон за красота "Мелбърк" 113_ccb4435520987a8
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" I_icon_minitimeЧет Сеп 30, 2010 9:57 pm

В салона за красота първо ми направиха прическа, след това маска на лицето, масаж и накрая един прекрасен маникюр и педикюр. Салон за красота "Мелбърк" 000950370
Вече бях готова за ревюто и с нетърпение го очаквах!
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" I_icon_minitimeПет Окт 01, 2010 11:09 pm

По пътя минах през салона за красота. Категорично спрях и влязох вътре. Имаше малко хора, за това веднага ми обърнаха внимание. Поисках нещо лятно и в розов нюанс, а те просто хванаха лаковете и започнаха. Изпилиха ми ноктите, сложиха ми заздравител. После започнаха да творят. През това време ги помолих за прическа. Скоро маниюра ми стана такъв - Салон за красота "Мелбърк" 304_img_138085_503599_l , а прическата - Салон за красота "Мелбърк" Side_swept_thumb-150x150
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" I_icon_minitimeЧет Ное 04, 2010 12:41 am

Скоро стигнах до салона. Вътре беше претъпкано с хора и аз просто седнах в чакалнята. Наблюдавах как правят прически. Скоро едно място се освободи и беше дошъл моят ред. Седнах и заръчах:
- Бретон с изправяне. - фризьорката кимна и започна. След час - час и поволина свършиха и изглеждах много добре. Изглеждах така:
Салон за красота "Мелбърк" Summer-2009-hairstyles-4
След това седнах, за да ми направят маникюр. Хората имаха в наличие много цветове и маникюра щеше да стане страхотен. А и не бях си резала ноктите отдавна и бяха доста големички. Накрая се получи така:
Салон за красота "Мелбърк" 64a768d9f8d6

Накрая, с всички покупки, си тръгнах към университета.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" I_icon_minitimeНед Ное 28, 2010 5:53 pm

След като посетихме магазина за обувки със сестра ми се разделихме, защото си имаше спешна работа. Аз се отбих в салона за красота, защото имах нужда от нова прическа и нов маникюр. Желанието ми беше изпълнено и изглеждах така:
Салон за красота "Мелбърк" Eva_longoria_parker_150
Салон за красота "Мелбърк" StudioMania

Веча бях напълно готова и се запътих към университета.
Върнете се в началото Go down
Черил Кол

Черил Кол


Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 29.10.2010

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" I_icon_minitimeНед Дек 12, 2010 2:31 pm

Днес излезнах от университета и се отбих до моля. първо отидох в салона за красота , за да си направа прическа , маникюр и педикюр : Салон за красота "Мелбърк" 26 Салон за красота "Мелбърк" 48_15_48152_1_644x461 Салон за красота "Мелбърк" 0317163931 . Това си направих в салона за красота . После отидох на касата да платя и отидох до могозина за дрехи.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" I_icon_minitimeПон Дек 13, 2010 1:54 am

Най-накрая посетих салона за красота. Вътре имаше много хора, а аз закъснявах, защото скоро имахме час. Побутнах се през тълпата и никой не вдигна шум за това. Стигнах до рецепцията и ми дадоха номер. Отидох да ми направят прическа и маникюр. Накрая изглеждах така:
Салон за красота "Мелбърк" Blond-half-updoo-hairstyle
Ноктите ми винаги бяха много големи и аз ги поддържах перефктно, за това върху тях се рисуваше много лесно:
Салон за красота "Мелбърк" _MG_9717
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Sponsored content





Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Салон за красота "Мелбърк"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Извън университета :: Молът-
Идете на: