University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Магазин за дрехи "Парадайс"

Go down 
+3
Тейлър Джоунс
Лора Пресли
Наталия Койл
7 posters
АвторСъобщение
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeСъб Сеп 18, 2010 6:58 pm

Тук беше рая на ученици и учители.

Магазин за дрехи "Парадайс" Sportswear


Последната промяна е направена от Наталия Койл на Нед Ное 21, 2010 12:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeНед Окт 03, 2010 5:43 pm

Коя униформа сме избрали ще обявим през учебно време. Така че всички си тръгнаха, а аз и Тейлър отидохме до магазина з дрехи "Парадайс". Всички го обичаха, защото е като лабиринт от дрехи. Аз трябва да си купя нещо ново. Предполагам и Тейлър е искала да си напълни чантата с покупките. Така че двете започнахме да обикаляме. Аз исках да си взема някоя елегантна рокля за следващият предстоящт купон за Коледа. Знам че е далече, но може роклята да ми потрябва и за по-рано.
Докато ходехме, видях една страхотна рокля на манекен. Прочетох информацият (в този магазин слагаха етикети, на които пишеш всичко) : " Произведено в Тайланд, дизайнер: Данна Валоска; цена: 176 лева." Веднага отидох в пробната да я меря. Тя ми седеше страхотно!
Магазин за дрехи "Парадайс" Balna-roklq - Ами ти Тейлър!? - обърнах се към нея, след като сгъвах роклята. - Хареса ли си нещо?
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeНед Окт 03, 2010 6:31 pm

С Лора бяхме излезли по магазините. Първо влезнахме в магазин "Парадайс". Тя си хареса една уникална рокля. Попитаме дали съм си харесала нещо. Аз даже не я чух, защото видях една невероятна рокля. Не можех да отлепя очи от нея. Взех я и я мерих. Тя взе, че ми стана. Веднага я купих. И се загледах за още нещо.
Магазин за дрехи "Парадайс" Alyce-designs01
Видях една блуза, която също ми хареса. Имаше моя номер. Взех я и потърсих панталон, с който може да се комбинира. В магазина имаше каквото се сетиш, така че намерих и панталон.
Магазин за дрехи "Парадайс" 1.55_4erno_600__11715 Магазин за дрехи "Парадайс" White
- Е Лора, какво мислиш? Добре ли ми стоят дрехите?


Последната промяна е направена от Тейлър Монсън на Сря Окт 06, 2010 10:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeНед Окт 03, 2010 7:09 pm

Кимнах. След това се поозъртах за други дрехи. Исках да си зема една пола с горнище. Поразрових магазините, а Тийлър седеше в пробната и мереше всичко, освен сградата.
Мернах се на един страхотен комплект. Магазин за дрехи "Парадайс" Model1-3 хванах закачалката, на която висеше. Изведнъж и още една жена го задърпа. Аз дърпах с всичка сила, тя също. Стана нещо, като дядо вади ряпа, но разбира се аз бях дядото. Измъкнах й го от ръцете и така я запратих, че избърса пода с красивата си "Долче Вита" рокля.
Реших, че такъв страхотен комплект ще върви много с горнище, и за това се разтърсих из магазина. Не намерих нищо подходящо. Взех си една шапка. Магазин за дрехи "Парадайс" Jennifer_lopez .
На касата видях Тейлър. Тя тъкмо плащаше покупките си.
- Е, аз мисля да се отбием и магазина за обувки. Трябва се с нещо да съчетаем тези красиви рокли, не мислиш ли?
- Да, страхотно.
Аз платих и излезнахме. Запътихме се към магазина за обувки.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeПон Окт 04, 2010 12:55 am

С Хилъри тръгнахме към магазина за дрехи. Той беше един от най-хубавите магазини тук. Започнахме да оглеждаме дрехите. Аз набарах няколко и отидох да ги меря. Хилъри също се разхождаше наоколо и мереше разни дрехи.
Исках да си купя нова рокля и се спрях на една страхотна. От дългите е, но е убиец.
Магазин за дрехи "Парадайс" Main.php?g2_view=core
После си харесах няколко още блузи:
Магазин за дрехи "Парадайс" 770-zornitsa-damska-bluza-padnalo-ramo
Магазин за дрехи "Парадайс" Ivanel_1.05
Магазин за дрехи "Парадайс" 1.62.29_small__44894
Магазин за дрехи "Парадайс" IMGP1855

После си накупих няколко чифта дънки:
Магазин за дрехи "Парадайс" 6-104_1_6-104%20D92252%20DARK.
Магазин за дрехи "Парадайс" 73977_1

И си взех няколко колана:
Магазин за дрехи "Парадайс" 0107216
И няколко разноцветни сладурки
Магазин за дрехи "Парадайс" MTI2MDU1ODc0Ni5qcGd8aW1hZ2V8M3w0OTUwNXxpa0

- Е... - обърнах се към Хилъри. - Как ми стоят?
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Забрина Джоунс

Забрина Джоунс


Брой мнения : 42
Дата на регистриране : 01.09.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 11:44 pm

Реших да купя и някоя дрешка.
Влязох и какво да видя, тъкмо докарваха стока и видях невероятни неща и реших да си купя.Магазин за дрехи "Парадайс" Damski-bluzi-lilava-golo-ramo_1

Магазин за дрехи "Парадайс" 1.85_small__51767

Магазин за дрехи "Парадайс" 1064735c
Видях една невероятна блуза и реших веднага да я купя. След това видях още една,реших и нея да взема.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeВто Окт 12, 2010 12:09 am

Срещнах г-жа Монсън в спортния магазин и двете решихме да отидем до магазина за дрехи. Запътихме се на там. Когато пристигнахме на витрините пишеше "Разпродажба -50%". АЗ обожавах този магазин, защото много често имаше разподажби. Влезнахме вътре. Да ти се причуди, какви страхотни неща има тук! Направо да не пояраш. Но това е друга работа. Важното е, че имахме цялото време, защото утре.... а да! Утре имаме час. Ама карай да върви. Та, да видим какво си харесах:

Няколко пуловера за студеното време
Магазин за дрехи "Парадайс" 2210_4b29e8f465bb8Магазин за дрехи "Парадайс" _______________2_4bc85d92262a6

Едно елече за зимата:
Магазин за дрехи "Парадайс" _______________4_4bc6bfafdb493

Няколко якета:
Магазин за дрехи "Парадайс" 672-673-zornitsa-damsko-jacke-b Магазин за дрехи "Парадайс" 4ae539a8af4b4188418005c5e Магазин за дрехи "Парадайс" Product_1935

Разбира се и няколко панталона:
Магазин за дрехи "Парадайс" Y81B7105-OWE-LB Магазин за дрехи "Парадайс" 4erniscvete Магазин за дрехи "Парадайс" 4721 Магазин за дрехи "Парадайс" Examplespic12620

Няколко чифта ръкавици:
Магазин за дрехи "Парадайс" IMGP4308

И една - две поли за всеки случеи:
Магазин за дрехи "Парадайс" Jupe-en-jean-fille Магазин за дрехи "Парадайс" Mb_472015d735a849a32dee9853ccc9c79d_mainpic

Когато приключих отидох да видя г-жа Монсън. Тя все още избираше.
- Харесахте ли си нещо? - попитах аз.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeСъб Окт 16, 2010 6:36 pm

Наталия си избра някои неща. После ме попита дали съм си харесала нещо аз й отвърнах положително. Бях си взела някои половери, защото вече захладня и ми трябваше нещо по-топло.
Магазин за дрехи "Парадайс" Fght_3b228_10662064
Магазин за дрехи "Парадайс" Dorothy_perkinss_8433b_10876534
Магазин за дрехи "Парадайс" Dorothy_perkins9_dd30a_10876539
Магазин за дрехи "Парадайс" Img-thing_78f38_10876553

Взех си и няколко блузи.
Магазин за дрехи "Парадайс" Fgrft_0cab6_10662029
Магазин за дрехи "Парадайс" Bluza__06199

Купих си и бяло боди, което да го комбинирам с половерите.
Магазин за дрехи "Парадайс" 421

След това си взех няколко панталони.
Магазин за дрехи "Парадайс" 33d7191e920670cef4744bfd1398e177_9530b_7781801_d61d0_9335690
Магазин за дрехи "Парадайс" Bglook-Pic

Имах нужда и от палто затова си взех две, които ми стояха невероятно.
Магазин за дрехи "Парадайс" Julia_cocco4_b4681_10331325
Магазин за дрехи "Парадайс" Gj_5258d_8752961

Бях готова и отидох да платя. Там ме чакаше Наталия.
- Наталия, искаш ли да отидем до магазина за обувки?
- Добре, госпожо! Да вървим!
Върнете се в началото Go down
Джордж Фелтън

Джордж Фелтън


Име : Stara Zagora
Години : 35
Брой мнения : 112
Дата на регистриране : 01.09.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeНед Окт 24, 2010 2:54 pm

Топлия душ,който взе след мача много добре му се отрази и Джордж се почуства доста по-добре,вече не го болеше кръста,раменете му не бяха схванати и се движеше по-бързо.Този мач така го беше изтощил,че едва стигна до стаята си и си легна да си почине малко.Няколко минути по-късно вече беше готов,както се казва издокара се малко,поопраив външният си вид и за около 20 минути вече беше в мола.
За първ път идваше тук и ме беше досат трудно да намаре подходящия магазин,все пак търсеше дрехи,а можеше да попадне на женско бельо,което хич не му вървеше работа.
Мястото беше доста голямо и наоколо прииждаха толкова много хора,че се наложи Джордж да се отмести,че можеше и да бъде въвлечен от навалицата.
Все пак търесенето даде резултат и той влезе в магазина за дрехи Парадайс,който беше доста посещаван от студентите и се надяваше,че ще намери всичко необходимо за тържеството.
Взе си кратка консултация с продавачка,която му обясни къде трябав да търси и момечто попадна на доста голяма колекция от дрехи,която му взе акъла,но се опомни и почна голямото избиране.
Магазин за дрехи "Парадайс" Gold-star-trek-costume
http://images.halloweencostumes.com/cowboy-hat.jpg
Магазин за дрехи "Парадайс" Kids-duke-gloves
Магазин за дрехи "Парадайс" Boots_jedi
Изборът беше богат,но реши че не е нужно да прекалява,пък и този костюм като че ли щеше да му пасне най-добре.
Върна се на касата,благодари на жената за помощта и след като плати,излезе навън и доволен от покупките,търгна обратнокъм университета.
Върнете се в началото Go down
Черил Кол

Черил Кол


Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 29.10.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeСъб Окт 30, 2010 12:11 am

Днес се отбих в Магазин за дрехи "Парадайс" . Аз си харесах много неща незнаех от кое да почна . Първо си купих една рокля Магазин за дрехи "Парадайс" 004958101 и Магазин за дрехи "Парадайс" Zx450gy250_679981 . След това си взах и една кутия за бижута Магазин за дрехи "Парадайс" Smid90 , взех си и едно комплекче Магазин за дрехи "Парадайс" BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFlVyVmJmcjVkM1JHYmJaTWhfMHZrNncAAAACaWQKAWUAAAAEc2l6ZQ да не забравяме , че си взех и няколко дънки няколко палта и якета и , няколко блузи Магазин за дрехи "Парадайс" 339_6384_440 , Магазин за дрехи "Парадайс" Showimg.php?filename=dx300_16457 , Магазин за дрехи "Парадайс" 205_a5_hw08 , Магазин за дрехи "Парадайс" 778-0 , Магазин за дрехи "Парадайс" Thumb7_0ag9R6 , Магазин за дрехи "Парадайс" 384a23e78357c9e5885903e9171ec8ed и Магазин за дрехи "Парадайс" 1.85_small__51767 . След това отидох на касата и се засикох с Наталия. Ние започнахми да си говорим.


Последната промяна е направена от Черил Кол на Съб Окт 30, 2010 12:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeСъб Окт 30, 2010 12:26 am

На Елена и писна да стои в университета и да се чуди какво да прави и за това реши да отиде до мола да си купи някои дрешки. Естествено по пътя белокоска си тананикаше...Все пак какво друго можеше да се очаква от Търнър. Винаги засмяната учителка по история.
Тя влезе в един магазин за дрехи на име "Парадайс" . Тя хареса доста хубави дрешки.
Купи си: тази рокля , а също така и тази черна рокля след това си хареса този тоалет !
Елена реши, че и стигат толкова покупки за днес и отиде на касата да плати, след което излезе от магазина и се насочи отново към скучният университет!
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeСъб Окт 30, 2010 12:36 am

Докато вървях към удоволствието (шопинг терапията) минах през "Парадайс". Бяха докарали испански и италянски дрехи и направо не се стърпях. Вътре имаше много хора, но все пак не се отказах. Избутах онзи, минах през този и събрах нещата, които успях да мерна. Веднага се затичах към съблекалните. Когато се усамотих в огромните съблекални оставих всичко на закачалките и видях, че всъщност съм харесала много яки неща.
Магазин за дрехи "Парадайс" 3904 Магазин за дрехи "Парадайс" 6532751 Магазин за дрехи "Парадайс" Tunikasaten2 Магазин за дрехи "Парадайс" Dpmtee029
Едно две якета, за къде без тях през есента:
Магазин за дрехи "Парадайс" 5704349 Магазин за дрехи "Парадайс" IMG_2224 Магазин за дрехи "Парадайс" Mb103641_144934446_mainpic
Страхотни дънки:
Магазин за дрехи "Парадайс" Img1241423426
И шапки:
Магазин за дрехи "Парадайс" NSP2175 Магазин за дрехи "Парадайс" 030-0274-1
И ръкавици:
Магазин за дрехи "Парадайс" Products_53559_36089250641YAluG9d7L._SS400_ Магазин за дрехи "Парадайс" 002048525_1__8b3bc_2502754 Магазин за дрехи "Парадайс" 123_573 Магазин за дрехи "Парадайс" Oficialni-rokli-2010-13

На касата видях новата ни г-жа по география. Побързах да я поздравя, за да й направя добро впечатление.
- Здравейте, г-жо! Аз съм Наталия.
- О, здравей Наталия! Какво си хареса?
- Много неща! Искате ли с мен до магазина за обувки?
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Черил Кол

Черил Кол


Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 29.10.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeНед Ное 07, 2010 6:58 pm

Днес реших да посетя магазина за дрехи Парадайс , за да си купя няколко неща . Парво започнах да рахглеждам роклите . Харесах си четири рокли Магазин за дрехи "Парадайс" 9683_0 Магазин за дрехи "Парадайс" 10150_1 [img] Магазин за дрехи "Парадайс" 1_Marella Магазин за дрехи "Парадайс" 4[/img] . Толкова се радвах , че съм си намерила моя тип рокли , но след малко видях нуколко чифта страхотни блузи и дънки. Взех си два чифта дънки Магазин за дрехи "Парадайс" 8923762 Магазин за дрехи "Парадайс" %D0%B4%D1%8A%D0%BD%D0%BA%D0%B8+6 и три чифта блузи Магазин за дрехи "Парадайс" 1.44.1 Магазин за дрехи "Парадайс" 9174-1 Магазин за дрехи "Парадайс" IMGP2595 . И на края си взех три чифта палта Магазин за дрехи "Парадайс" 0aa8c6b75ae0 Магазин за дрехи "Парадайс" C6 Магазин за дрехи "Парадайс" IMGP4119 и три чифта чанти Магазин за дрехи "Парадайс" 4166507 Магазин за дрехи "Парадайс" PA207986[img] Магазин за дрехи "Парадайс" P_371346 . След това отидох да си плата и си взх нещата и се пребрах.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 5:23 pm

Със сестра ми излезнахме по магазините, за да си обогатим гардероба. Първо влезнахме в магазина за дрехи. Той както винаги беше претъпкан с хора. В навалицата със Забрина се разделихме. Аз си харесах панталони, блузи и рокли:

Магазин за дрехи "Парадайс" Balmain_pant_f8bcc_12800134

Магазин за дрехи "Парадайс" Colcci_womens_clothing_a3b40_11329921

Магазин за дрехи "Парадайс" Long_tunic_79420_12574171

Магазин за дрехи "Парадайс" 12007-0

Магазин за дрехи "Парадайс" Pletivo

Магазин за дрехи "Парадайс" Image_1_middle

Магазин за дрехи "Парадайс" 21955_4

Магазин за дрехи "Парадайс" Preview-24

Магазин за дрехи "Парадайс" 25.12.7

Магазин за дрехи "Парадайс" Variant_72_14

Магазин за дрехи "Парадайс" 110-0420

Магазин за дрехи "Парадайс" 1477-blk

Магазин за дрехи "Парадайс" -196

Магазин за дрехи "Парадайс" Dsc_2257-388x517

Отидох да платя и очаквах Забрина също да е на касата, но нея я нямаше. Излезнах навън, за да я почакам.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 9:30 pm

Започваше зимния сезон и аз трядваше да си купя задължително още по една дрешка. След часовете се отпраих към магазина за дрехи. Леле, ама молът беше така препълнен, че направо!!! Веднага огледах витрините. Имаше доста интересни неща. Когато влязох вътре си харесах:
Магазин за дрехи "Парадайс" 1379 Този шал беше много моден или поне в моят стил. Цетът подхождаше на очите ми, а и з времето си беше подходящ.
Магазин за дрехи "Парадайс" Product_946 Не попуснах да си взема и този сладур, защото беше много хубав - зеленото ми стоеше страхотно. А и противопоставя на сезона или както се нарича в моя гардероб "пролетни цветове за зимата".
Магазин за дрехи "Парадайс" B_0a12314fb20021aa188be1860754a8cc
След тези шалове дойде ред и на шапките:
Магазин за дрехи "Парадайс" 020-46017-1
Магазин за дрехи "Парадайс" Artikel_0031957_h_1
Магазин за дрехи "Парадайс" Bucket-hat-newsboy-578
Палта имах, ръкавици попринцип не нося, а сега си накупих всичко останало, така че нямам нужда от други дрехи. Обувки също не ми трябват, така че се насочих към даскалото.


Последната промяна е направена от Наталия Койл на Нед Ное 21, 2010 10:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Забрина Джоунс

Забрина Джоунс


Брой мнения : 42
Дата на регистриране : 01.09.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeПет Ное 19, 2010 1:02 am

Днес трябва да си купя:
1. Официална рокля
2. Шалове
3. Панталон


Поразгледах известно време, веднага ми хвана окото една рокля:
Магазин за дрехи "Парадайс" Sherri-hill-balna-roklia-belnoir
Магазин за дрехи "Парадайс" 7805

След това се запътих към шаловете:
Магазин за дрехи "Парадайс" Hip_hop_wholesale_fringe_check_black_&_purple_square_scarf_black__purple
Магазин за дрехи "Парадайс" Photo.php?fbid=130135497044863&set=a.106715619386851.5741

Магазин за дрехи "Парадайс" Dsc_2022

След като приключих отидох да посетя сестра си.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 8:02 pm

Днес имах час по английски. Почваше по-късно и си мислех да ида на пазар. Зимата започваше, а гаредорбът ми е пълен с лятни дрехи. Трябваше да си купя една-две блузи, яке, дънки и панталони. Имах цели 3 часа за обикаляне, така че се спрях на мола в Парадайс.
Първо си взех тези:
Магазин за дрехи "Парадайс" 192
Магазин за дрехи "Парадайс" Tee-shirt-col-roule
Магазин за дрехи "Парадайс" PA180218
Магазин за дрехи "Парадайс" 1193609180
После няколко горни дрешки:
Магазин за дрехи "Парадайс" Pleten-elek-katarama
Магазин за дрехи "Парадайс" 7159-0
Магазин за дрехи "Парадайс" Products_62929_1367451965_MG_2721
Магазин за дрехи "Парадайс" Products_62929_131633250051
Едни ръкавици:
Магазин за дрехи "Парадайс" 1124210l
Два чифта дънки:
Магазин за дрехи "Парадайс" Thumb7_fN0NSv
Магазин за дрехи "Парадайс" Ddbrs_2
И една-две шапчици:
Магазин за дрехи "Парадайс" 11844
Магазин за дрехи "Парадайс" Zimnishapkiannasui2011-5
След тези огромни покупки ( при които изхарчих 654 лв.) се запътих към магазина за обувки. По пътя ми звънна телефона. Беше баща ми.
- Ало тата?! - попитах аз развълнувано.
- Здравей, миличка. Какво правиш? Как е училището? - попита ме той с онзи негов мил глас.
- Бях на покупки, а иначе върви чудесно. Ти какво правиш?
- Скоро се връщам от Филаделфия и с майка ти ще заминем за |Босфора. За около 2 седмици.
- Чудесно! Радвам се за вас. Е, довиждане тати.
- Довиждане, съкровище. Пази се! Да страниш от момчетата, да наблягаш на ученето и дано пак не харчиш много пари...
- Да, да! Както казах вече - чао тате! - и затворих.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Черил Кол

Черил Кол


Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 29.10.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeНед Дек 12, 2010 3:16 pm

Днес отидох до салона за красота да си направа прическа , маникюр и педикюр. След това бях решила да си купа малко дрехи , защото бях закъсала. Взех си няколко чефта блузи , дънки , рокли и палта. Магазин за дрехи "Парадайс" Bluza%20pamuk-shifon%20cherna%20S Магазин за дрехи "Парадайс" 189 Магазин за дрехи "Парадайс" 4690840 Магазин за дрехи "Парадайс" Thumb4_S52qXz Магазин за дрехи "Парадайс" Thumb4_vkTnYZ Магазин за дрехи "Парадайс" Io3673-1-small . Магазин за дрехи "Парадайс" Dsc_0866 Магазин за дрехи "Парадайс" Cmall002dddd Магазин за дрехи "Парадайс" 4erniscvete . Магазин за дрехи "Парадайс" Tunika_2__39935 Магазин за дрехи "Парадайс" Iv_1.07.29 Магазин за дрехи "Парадайс" 13648-0 Магазин за дрехи "Парадайс" Moda_drehi_2010.jpg1 Магазин за дрехи "Парадайс" 100101IMG_1811 . Магазин за дрехи "Парадайс" Io5584-1 Магазин за дрехи "Парадайс" Io5739-1 Магазин за дрехи "Парадайс" Burberry-prorsum-palta-esen-2010-6 . След като платих отидо
х и до магазена за обувки.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitimeНед Дек 12, 2010 6:05 pm

Времето навън захладняваше и беше време да си намеря нещо по-топло. В магазините всичко беше поскъпнало. Добре, че наще дадоха пари на мен и сестра ми, за да се подсигурим. Гардеробът ми тук беше огромен, но аз се нуждаех от още едно палто, шапка и от онези модерните плетени блузончета. Разбира се се запътих към мола и влезнах в най-хубавия магазин за дрехи "Парадайс". Там бяха докарали новата колекция на Лукрече де Вани, една от най-известните дизайнерки, и аз просто не можех да си избера. Накра реших да си взема по-малко неща, защото беше твърде скъпо, а аз не бях тръгнала с кой знае колко пари. Само 700лв. Razz Да, знам, но родителите ни са доста богати. Баща ми върти бизнес в 13 щата, а мама е суперизвестен дизайнер в Париж. (което ми напомня като ходим на екскурзия да я посетя).
Ето и какво си взех:
Магазин за дрехи "Парадайс" 299 Магазин за дрехи "Парадайс" Examplespic23234
Не беше много, но тези двете струваха доста. Бяха 460лв. Останалите 240лв щях да похарца за един чифт ботуши, а това което остане ще го пропилея в салона за красота.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Sponsored content





Магазин за дрехи "Парадайс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи "Парадайс"   Магазин за дрехи "Парадайс" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Магазин за дрехи "Парадайс"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Магазин за обувки "Данали"
» Бижутерски магазин "Фаустрот"
» Магазин за козметика "Сънлайт"
» Спортен магазин "ФлитСтрит"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Извън университета :: Молът-
Идете на: