University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Басейна на училището

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeВто Авг 31, 2010 8:15 pm

Това беше басейнът! Тук разпускаха всички!

Басейна на училището Aureo%20and%20Brillante%20Glass%20Pool%20Tile
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeВто Авг 31, 2010 8:26 pm

Днес пристигнах в Линдънуейт. Исках да преподавам отдавна и затова приех веднага щом ми предложиха. Оставих багажа и се разходих. Отидох до басейна. Обиколих го няколко път. После забелязах да се приближават две момичета!
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeВто Авг 31, 2010 9:04 pm

С Наталия влязохме в помещението с басейна и вътре вече имаше някой. Едно момиче, с красиви черти и беше с тъмна коса. С Наталия отидохме да я поздравим.
- Здравей, аз съм Вики, а това е Наталия- представих ни пред момичето.- Ти коя си?- попитах и се сетих, че щеше да е по добре да кажа " Как се казваш", но естествено аз трябваше да накарам момичето да си изгради грешна представа за мен. Надявах се да не се е засегнала от израза ми.
- Името ми е Тейлър.- съобщи момичето и се зарадвх, че ме е разбрала.- Ъм приятно ми е!- добави тя.
- А, да и на мен.- казах леко объркано.- Е ще влизаме ли?- попитах момичетата и погледнах към басейна. Аз влезнах и ги погледнах въпросително. Погледът ми казваше " Хайде де това е вода, не е някое смъртоносно място". И те ме разбраха чак когато влезнахме.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeВто Авг 31, 2010 10:17 pm

Срещнахме едно момиче в басейна! Вики се заговори най-спокойно с нея. След това Вики ни подкани да влезнем в басейна и ни я послушахме. Щом влязохме аз я сръчках и и казах:
-Това е учителката по математика!- първоначално Вики остана с недуомяваща физиономия към г-жата, а тя се усмихна и каза:
-Добре дошли в "Линдънуейт"! Аз съм г-жа Монтело и ще ви преподавам математика. - говореше ни, сякаш ни е майка. Забелязах, че е много красива, с черти на младо момиче, но тъмни очи, които разведряваха светлото й лице. Имаше хубава фигура и мек приятен майчински глас, който ми допадна! А предполагам допадна и на Вики!
-Не се притеснявайте! Аз не хапя! - отвърна ни тя с мека усмивка. - Ще се радвам да преподавам на красиви момичета като вас.
Вики само клатеше глава и повтаряше като развалена играчка "Аха", а аз се усмихвах през зъби.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 2:24 am

"Учителка по математика" няма начин. Как момичето беше учителка. Та тя изглеждаше толкова млада. Почувствах се засрамена. Когато тя ни говореше звучеше така сякаш ни говори.....ами майка. Не казвам че не беше приятно, но просто нямаше начин да е толкова млада и да е учител. Когато започна да ни обяснява някои неща а само казвах "аха" и кимах с глава. Можех да видя как Наталия се подхилква отстрани. Беше неудобно, винаги се случваше аз да сгафя.
Реших вече да илезна от басена.- Брррррр-беше много студено когато излязох. Видях че имаше някакви кърпи наблизо и взех една, за да се подсуша.- Тррртрррр- зъбите ми тракаха ритмично. Когато се подсуших се облякох. И седнах по турски до басейна, зачаках някой да каже нещо.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 4:32 pm

Приближих се до Вики и й казах шеговито:
-Бъди спокойна аз не ям хора! Ние с теб можем да бъдем добри приятелки, макар че съм ти учителка.
Но да знаеш в моите часове трябва да изпълнявате стриктно задачите, защото мога да стана и лоша!
Вики малко се стресна, но после се пооспокои, а Наталия ми кимаше дружелюбно. Мисля си, че тези момичета ще имат добро бъдеще и добра кариера. Те са много мили и двете имат много слънчеви усмивки. Наистина се радвам, че ще са часовете ми. Аз излезнах от басейна и се запътих към съблекалнята. Тогава Наталия ме спря и предложи:
-Хей! Искате ли да отидем до кафенето и да пийнем нещо освежаващо?
-Много добра идея! - каза Вики.
-Наистина, чудесна идея да идем!
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 4:43 pm

Момичетата предложиха да отидем до кафенето.
- Много добра идея- казах аз на момичетата.
- Наистина чудесна идея, да идем.- сподели Тейлър ( да знаех и имато).
- Ааа- чу се от мен когато се прозях. - Май съм малко уморена, мисля да пропусна, мисля да си отида в стаята. - казах и погледнах към личицата които ме гледаха.- Извинявайте, не че не ми е забавно, но съм изморена, все пак ми е първи ден, а и още не съм си разопаковала багажа.- съобщих и Ели ме погледна с умолителен поглед.- Ако искаш после намини в стаята ми, може да си поговорим или да гледаме някой филм.- предложих и тя се усмихна. - И вие може да дойдете, ако искате.- поканих госпожата по математика.
- С радост- каза тя и аз се обърнах и тръгнах към стаята си !
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 5:21 pm

-Ами, всъщност г-жо, мога ли да отида в стаята на Вики? Да се опознаем?
Беше ме малко срам да питам г-жата това, но тя само се усмихна и кимна. Благодарих и и на бегом към спалното помещение.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Кимбърли Алисън Хоуп

Кимбърли Алисън Хоуп


Име : Кимбърли Алисън Хоул
Години : 29
Брой мнения : 14
Дата на регистриране : 22.09.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 4:11 pm

След фонтата се запътих към басейна.Преоблякох се с този бански.Отидох до един от шезлонзите,легнах на него,извадих едно списание от чантата си и го разлистих.Обичах да следя модата и изобщо живота на известните.Постоянно четях или разглеждах списания.Пуснах музика на телефона си,сложих си слушалките и се задълбочих в една статия.
До мен доближи ендо момиче-русокосо,бледа кожа.Изглежда беше ученичка,като мен.Усмихнах се леко и продължих със статията.
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 4:20 pm

След часът по география си взех банският и се запътих към басейна в училището. Когато влязох вътре имаше едно момиче с руса и къдрава коса, беше се настанила на еднин от онези меки шезлонги, които стояха до басейна. Аз се настаних на шезлонг до нейният и се усмихнах. След като момичето остави списанието, което четеше аз се представих. - Здравей аз съм Виктория! Не съм много сигурна, но мисля, че те видях в часът по география. - казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Кимбърли Алисън Хоуп

Кимбърли Алисън Хоуп


Име : Кимбърли Алисън Хоул
Години : 29
Брой мнения : 14
Дата на регистриране : 22.09.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 4:28 pm

Свалих слушалките си бързо и се усмихнах на момичето срещу мен.
-Да,преди малко имах География!-потвърдих и след това се представих-Аз съм Кимбърли!Приятно ми е!
Отново се усмихнах ис е огледах.Нямаше никой освен нас и няколко момчета,които си говореха.Един от тях май беше спасител или нещо подобно.Където и да отидех все говореха за мен,подсвиркваха или какво ли още не.И тук беше така.Гледаха към нас двете и си шушнеха.Пренебрегнах ги и се съсредоточих върху Вики,като си представих,че ги няма и не ги чувам,иначе щях да се ядосам,а това не ми е нужно сега.Отпусках след часа.
-Ти нова ли си в университета?-попитах я.
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 4:39 pm

- Ами да може да се каже, че съм нова! - отговорих на въпроса след, което се засмях. - Прдполагам, че и ти , имам предвид не съм те засичала и не съм чувала за теб. А тук в Линдънуейт клюките се разнасят бързо. - споделих с Ким. - Е ще влизаш ли? - попитах я аз и погледнах към басейна, след което станах от шезлонга и влезнах в басейна. Хубавато на този басейн беше, че винаги водата беше топла и приятна.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Кимбърли Алисън Хоуп

Кимбърли Алисън Хоуп


Име : Кимбърли Алисън Хоул
Години : 29
Брой мнения : 14
Дата на регистриране : 22.09.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 4:46 pm

-Хах,наистина ли!-засмях се-Ами тогава ще внимавам какво казвам,за да не става център на клюки.-засмях се отново.Прибрах телефона си в чантата и го оставих на вибрация,за да не ме търсят или поне да не ги чувам.Вързах косата си на висока опашка,станах от шезлонга и тръгнах към водата.Чуха се подсвирквания от страна на момчетата и какви ли не глупости от сорта на "ей сладурчета" и "русокоски,елате при нас".
Не обърнах внимание и скочих в басейна,така че ги окъпах целите.Изплувах на повърхността,обърнах се към тях,усмихнах се престорено виновно и казах:
-Опаа..моя грешка!-после се засмях и легнах на повърхността на водата.
-Е,казваше,че си от скоро тук,нали?И харесва ли ти?-казах сякаш нищо не се беше случило преди малко.Момчетата се бунтуваха нещо,но какво ми пукаше..точно така-нищо!
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 5:09 pm

- Дали ми харесва..... Да много при това! - Отвърнах на въпроса на Ким и видях как онези глупаци ни зяпат. оплезих им се макар да исках да ги изпсувам, но най - много да ми лепнат някое наказание, а точно сега не ми се занимаваше с наказанията.
- Ами какво е твоето мнение за университета? - попитах любопитно момичето до мен. Беше ми любопитно, даже много!
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Кимбърли Алисън Хоуп

Кимбърли Алисън Хоуп


Име : Кимбърли Алисън Хоул
Години : 29
Брой мнения : 14
Дата на регистриране : 22.09.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 5:13 pm

-Ами все още не съм го разгледала обстойно,но е супер,колкото може да е супер един университет..-все пак университета си беше място където се учеше,това не беше кой знае колко супер,но този беше много красив и учителите изглеждаха мили,не някои истерични даскалици,които само крещят и ни измъчват.Леле..каква фантазия имах само,ето защо ми беше притеснено,че идвам тук.Че аз си ги представяш едва ли не като дракони човекоядци.
-Знаеш ли,ти си първият човек с който съм се запознала от както съм тук!-засмях се,но не беше особенно смешно.Е,вярно че бях дошла днес,тоест вчера вечерта де,но все пак..
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 7:48 pm

Админ: Имаме час. Приключвайте РП-то или се обадете на г-жа Монсън че ще отсъствате от часа й.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Sponsored content





Басейна на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на училището   Басейна на училището I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Басейна на училището
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Сградата на "Линдънуейт"-
Идете на: