University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Наталия Койл

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeВто Авг 31, 2010 12:05 am

Това е стаята на Наталия Койл

Стаята на Наталия Койл Bedroom-with-tub-582x436



Последната промяна е направена от Наталия Койл на Нед Дек 05, 2010 10:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 10:27 pm

В играта си Стийв не се усети и напипа сутиена ми. В този миг се изчервих, станах нервна, защото това беше твърде интимна част от нашето приятелство, което беше напрага да се превърне в нещо много по-голямо. Бутнах го във фонтана и побягнах от "подписаната ми смърт". Той ме подгони. Бягахме до стаята ми. Влязох вътре и тъкмо да затворя той я блъсна и налетя вътре. Аз я заключих ( да не ни чуят даскалите, не за друго ) и побягнах из стаята си. Той без да иска стъпи в джакузите и аз пуснах парата. Тя беше много гореща и бързо го изсуши. След праната баня гоненицата ни продължаваше. Накрая ме дотигна и ме хвана за ръката. Издърпа ме и се озовх в обятията му.
Очите ни говореха, устите - не. Той беше толкова красив ....
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 63
Дата на регистриране : 22.09.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 10:33 pm

... Гледахме се безмълвно. Тя не проговаряше, аз не проговарях... всичко беше, не знам! Не ме бива да описвам. Неохотно се доближавах до нея и накрая я целунах. Една нежна целувка. Кадифена. Романтична и прекрасна. Тя не отвърна, но и не ме избута. Аз сам спрях, защото е знаех как ще реагира. Тя само ме гледаше. Сложих ръцете си на кръста й и повдигнах блузата й. Започнах да я обгръщам и отново изпитах желанието да я целуна. Тя обаче ме избута и каза:
- Не, Стийв! Не! - отговори тя и не смееше да ме погледне в очите.
- Защо? - попитах аз. - Усещам, че и ти го искаш! - опитвайки се да разтопя леда сам се напъхах в него.
- Ти каза, че това не те интересува. Явно само това ти е нужно, но тъй като Вики не ти се даваше ти я заряза. Не забравяй, че сме от една и съща кръв и и двете си имаме достойнство.
Отиде до вратата, отвори я и ми показа пътя навън. По пътя аз пак я погледнах и осещах нещо много различно в очите й. Нещо различни от думите й...
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 10:35 pm

Боже мой! Како се беше случило до преди малко? Преди да затворя вратата след неговите стъпки. Боже! За малко да изглеждам като пълна смотанячка. На време му дадох знак да се спре, о не спирах да мисля за двата интимни момента. Какво бях направила! Боже мой, какво стана току що!?
Легнах на леглото ми и заплаках.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 2:38 am

След изморителния час се върнах в стаята си и звъннах на стара приятелка от Пицбърг.
- Слънчо, какво правиш? Защо не се обаждаш? - попита ме тя.
- Извинявай съкровище! Нямах време.
- Какво става? Как е сестра ти? Ти? Даскалото?
- Всички сме ОК. Напоследък в живота и на двете ни навлезе едно момче - бившото гадже на Вики.
- Така ли? И какво стана? Да не би сега вие да сте гаджета?
- Там е проблемат. Случиха се много интимни случки и може би започвам да го харесвам, но ако сега се хванем и може да засегна сестра ми. Все пак - той скъса с нея.
- Аха... и ти от чиста съвест го зарязваш?
- Е... не беше точно така....
- Стига де, знам ги ваще номера! Както и да е. Е, какъв е той?
- А не! Не ми се говори за това. Кажи, как е в Пицбърг?
- Дъждовно, както винаги. Наще събират пари, за да ме пратят при теб, но засега трябват още много.
- Можем ли да помогнем?
- Мне, няма нужда. Аз работя, така че ще се спхравим скоро...
- Скоро е относително казано. Имах ужасен час. През цялото време ми се спеше, а накрая даскалката ме нахока.
- Ха-ха! Боже мой!? Нищо ново под слънцето!
- Добре, стига! Ще затварям! ББ!
- Адиос!
- Сайонара!
- Дасвидания!
- Оревоар!
- Чао, сестричке!
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeСря Дек 15, 2010 12:50 am

- Наталия...какво се случи? - веднага щом разбрах за случката със Стийв дотичах до сестра ми. Тя бе доста разстроена, плачеше и аз я прегърнах. Знам, че сигурно много иска да е с него и аз в комплект с моите глупости и пречех. - Спокойно Нат, всичко е наред! - казах й докато тя още хлиптеше заради онзи малоумник Стийв...
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeСря Дек 15, 2010 1:31 am

Сестра ми, разбрала какво се случи със Стийв, дотича веднага при мен и започна да ме успокоява.
- Спокойно Нат, всичко е наред! - каза ми тя.
Избърсах сълзите, които се стичаха по бузите ми и лека усмивка полази по устните ми. После пас изчезна. Погледнах я и не знаех какво да кажа. Не стига, че целунах Стийв, а и сестра и беше гадже с него...
- Не разбираш! Аз сгреших. Той ти беше бившо гадже, а аз се целувах с него.
Баща ни беше много строг относно момчетата. Ако сега знаеше какво е станало щеше да откачи. За щастие нито една от нас нямаше намерение да ми казва.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeСря Дек 15, 2010 1:39 am

- Не разбираш! Аз сгреших. Той ти беше бившо гадже, а аз се целувах с него! - каза Нат.
- Споко Нат, няма нищо. Не възразявам да сте заедно, не ми пука за него. - Колкото и спокоен да ми беше гласът и лицето, от вътре се съсипвах. Имах чувството, че не мога да дишам. Разбирам да бе с някоя друга, но със сестра ми... не исках дори да мисля за това. Та аз го обичах и той ме заряза заради едното напиване. И какво...сега е готов да се натиска със сестра ми. Опитвах се да го забравя, но не можех, не се получаваше.
- Нат на истина, излизай с него, не ме интересува! - казах й. Този път половината от казаното бе истина. Не ме интересуваше, но ако разбие и сърцето на сестра ми...ами тогава ще ме интересува, тогава ще ... ами не знам, но ще съжелява!
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeСря Дек 15, 2010 1:45 am

Сестра ми звучеше твърде спокойна, но я познавам от 18 години и тя не може да ме заблуди. Усещах, че споменът за Стийв напираше в нея и тя бе готова да се разплаче, но се държеше заради мен. Каза ми да излизам с него, но аз така и не го виждам, за да поговорим. А пък и го изритах от стаята си.
- Аз го изхвърлих от спалнята си като мокро куче. Той няма да ме пусне и на 100 мили от себе си. - отвърнах аз, вече много по-добре. Сестра ми се замисли продължително. Времето започна да се бави. Сякаш беше спряло. Не знаех какво ще става от тук на татък и не ми пукаше. Стийв навлезе в живота и на двете ми, а Пицбъргата не ми помогна особено със съветите си. Но аз имах цел - да уча и да преуспея в живота си. Стийв беше просто пионка, която или трябваше да заобиколя, или да й позволя да тръгне с мен. Но решението не беше толкова лесно. Та аз дори не познавах Стийв, а вече исках да съм с него. Желаех го, а сигурно и той мен....
- Какво да правя? - попитах я аз. - Искам го, но не знам какъв е ....
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeСря Дек 15, 2010 1:51 am

- Спокойно! Излез с него, свестен е! - казах на сестра си. Да беше малоумник, но свестен малоумник. Или поне беше преди.
Една дълбока въздишка и бях готова да кажа на сестра ми какво да направи, макар и част от мен да не искаше.
- Обади му се! - взех и набързо телефона от чантата набрах номера на Стийв и й дадох да говори. - Хайде глупчо. Говори с него! - засмях се и след това се заслушах в разговора им.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeСря Дек 15, 2010 1:56 am

Ceстра ми най-нахално ми пробута телефона да говоря със Стийв.
- *Хей, пичове! Тук е Стийв! Оставете съобщение!* - чу се гласова поща
- Видя ли! Няма го! - казах аз и пробутах телефона на сестра ми. Тя обаче най -безмилостно ми го върна. - Аллло!? Стийв? - попитах аз.
- Нат? Ти ли си? - попита той. - Защо ми звъниш?
- Ами... ами.. - сестра ми ме сбута. - Ами просто да ти кажа...ами да ти кажа... - закрих телефона с ръка и се обърнах към сестра ми. -Какво трява да му кажа?
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeСря Дек 15, 2010 2:07 am

Просто бяха един за друг. И двамата бяха...ами леко...простички.
- Кажи му, че искаш да се видите, глупаче! - сръгнах сестра ми в реброто и тя изохка и подскочи лекичко. Засмях се и легнах по корем на леглото й.
- Какво стана? - попитах след като затвори телефона си и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitimeСря Дек 15, 2010 2:12 am

Когато си живял 18 години със стестра ми я познаваш и все пак не очаквах да ме сръчка така яко. След като затворих телефона тя ме попита какво е станало.
- Ами... каза, че ще се срещнем.
- Само това ли? - учуди се тя. - Без къде? Кога?
- А не, сестра ми! Ни ще се срещнем въображаемо. - отвърнах й аз.
Двете се засмяхме. Понакога тя е точния човек, от който имам нужда. Станах да се пригтовя. Облякох се супер сладко. Прилепнали дънки, от черните ми, тигровото ми яке, тигровата ми чантичка, белите - леопрадвои обувки, а от долу само сивото елече. После се гримирах. Когато сестра ми ме видя ми каза:
- Ти май верно искаш да предизвикаш Стийв!?
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Sponsored content





Стаята на Наталия Койл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Наталия Койл   Стаята на Наталия Койл I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Наталия Койл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Джордж Фелтън
» Стаята на Меган Уолдорф
» Стаята на Вики Койл
» Чат стаята на потребителите
» Стаята на Черил Кол

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Спалното помещение-
Идете на: