University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кабинет на директора

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинет на директора   Кабинет на директора I_icon_minitimeНед Авг 29, 2010 6:21 pm

Това беше "Страншата стая". Кабинетът на директор Лора Пресли.

Кабинет на директора Ofis%20mebeli%20Charisma%20002
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Кабинет на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет на директора   Кабинет на директора I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 2:11 pm

Директорката ме викаше в кабинетът си и не знаех за какво по - точно, сигурно беше защото бях пропуснала вчерашният час, но наистина имах проблеми и не можех да отида. Вървях по коридорите на училището и най - накрая стигнах пред кабинетът на г-жа Лора Пресли, след което почуках.
- Влез! - чух един глас да вика и явно беше за мен. Влезнах в кабинетът и стъпка по стъпка стигнах до бюрото и'.
- Госпожо Пресли, викали сте ме! - казах аз. - Какво има? - попитах и всичко най- лошо ми мина през ума. "Ами ако искаше да ме уволни, ами ако......" Спрях да си мисля такива глупости и се заслушах в думите на директорката!
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Кабинет на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет на директора   Кабинет на директора I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 2:21 pm

Днес бях повикала г-жа Джоунс в кабинета си.
- Няма да ви задържам много. Първо - искам да ви кажа, че днес ще имате час и се надявам, че няма да отсъствате. - започнах аз.
- Да, разбира се.
- Второ - искам да ви попитам кога смятате да са репетициите на мажоретния състав, защото искам в скоро време да направят една изява. - изчаках отговора на Мелиса. Знаех, че няма още готови планове, но исках да я включа в графика на университета.
Върнете се в началото Go down
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Кабинет на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет на директора   Кабинет на директора I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 2:45 pm

- Репетициите....Ами мисля да са възможно най - скоро, но мислех също така и първо да се съберът още поне 3 момичета, но може да почнем и така и после когато идват нови момичета да наваксат! - споделих мнението си с Пресли. - Ако искате може да започнат още утре или на двадесет и пети. Тези дати ми се въртят в главата. Е какво мислите? - попитах директорката и изчаках отговорът и. Исках да се съберът още поне три ученички, за да започна тренировките, но можеше на истина да започнем по - рано и новите попълнения после да наваксат. Беше добра идея, но все пак трябваше и Лора да е съгласна!
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Кабинет на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет на директора   Кабинет на директора I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 2:57 pm

- Добре! Идеята е добра. -казах й аз, после се извърнах към радио - предавателя и съобщих:
- "Моля за внимание! Всички ученици да се запътят към стаята по география. Днес ще карате часове. Благодаря ви!" - после отново се обърнах към Мелиса и продължих:
- Свободна си! Приготви се за час. Това е! Довиждане.
- Довиждане. - отвърна Мелиса и излезна.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Кабинет на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет на директора   Кабинет на директора I_icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 3:11 pm

Пристигнах в кабинета на директора.
- Добър ден г-жо Пресли!
- Здравей Тейлър! Какво има?
- Преди малко го ворих със Забрина. Тя днес има час, но е извън града и каза да Ви предам, че няма да може да посети часа си. Ако може да я извините и да кажете на учениците, чя няма да имат час. А, и още нещо трябва да обсъдим ревюто и ако може да кажете на всички учители кога да се съберем. Аз предлагам утре в 15:00 часа.
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Кабинет на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет на директора   Кабинет на директора I_icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 3:22 pm

Приготвях доклад за ревято, когато влезе Тейлър. Обясни ми, че днес Забрина няма да идва и мога да освободя учениците. Говорихме и за съвета относно ревюто.
- Да, добре. Има какво да се обсъди.
- Добре! Ами това е . Довиждане! - каза Тейлър и излезе. Аз продължих да работя. В училището имаше още много работа. Сега ще се отваря компютърна зала и ни трябва много обурудване.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет на директора   Кабинет на директора I_icon_minitimeПон Дек 13, 2010 2:04 am

Стоях пред кабинета и дълго се чудех дали да почукам или да побягна. По коридора се засякох с една от учителките, която любезно ме поздрави и попита дали не чакам г-жа Пресли. Кимнах. Тя видя, че не съм готова да я видя, за това ми каза едно "чао" и си тръгна. Аз стоях с прикован поглед към табелката, на която пишеше " Директор : Г-жа Лора Пресли". Дълго и замислено зяпах като олигофрен тази табела, после и вратата. След 10 минутно зяпане установих, че е от абанос (брей, г-жа Джоунс трябва да ми пише 6 по биология).
Изведнъж вратата се отрови и излезе г-жа Пресли.
- О, Нати, скъпа!? Какво има? - попита ме тя с един мил и успокояващ глас.
- Ами... нищо! Надявах се да поговорим, защото имам няколко идеи за коледното тържество.
Г-жата ме покани да вляза в кабинета й и аз бавно и сигурно излязох от зоната без страх. От тук на татък всеки ученик прекрачил тази зона е 4в смъртна опасност". Г-жа Пресли ми предложи ча и аз се съгласих.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кабинет на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет на директора   Кабинет на директора I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинет на директора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинета на заместник директора
» Медицинския кабинет
» Кабинет по География
» Кабинет по Химия
» Кабинет по Математика

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Сградата на "Линдънуейт"-
Идете на: