University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Учителска стая

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Учителска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Учителска стая   Учителска стая I_icon_minitimeНед Авг 29, 2010 6:14 pm

Това беше учителската стая! Тук се решаваше всичко за учениците

Учителска стая 1
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Учителска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителска стая   Учителска стая I_icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 3:01 pm

Влезнах в учителската стая. Там нямаше никой. Оставих дневника на мястото му и тъкмо да излезна и телефона ми звънна. Търсеше ме Забрина.
- Ало, Забрина здравей къде се губиш днес имаш час!
- Знам, знам затова ти звъня! - каза Забрина развълнувано.
- Какво е станало? - попитах я аз притеснено.
- Спокойно всичко е наред, но искам да ми направиш една услуга!
- Кажи.
- Ами тъй като съм извън града няма да мога да дойда навреме за часа ми. Много ме е срам, защото ще пропусна първия си час, но като се налага няма как! И за да не ме уволнят ще те помоля да кажеш на госпожа Пресли, че ще отсъствам и ако може да ме извини.
- Разбира се миличка, че ще й кажа! Не се притеснявай! - казах аз.
- Много ти благодаря, Тейлър!
- Няма защо! А ти като се прибереш да ми звиннеш, за да се видим!
- Добре ще ти звинна! Чао и пак много благодаря!
-Чао!
След като разговарях със Забрина веднага се запътих към кабинета на г-жа Пресли.
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Учителска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителска стая   Учителска стая I_icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 7:33 pm

Днес се сбирахме в учителската стая всички учители, за да обсъдим нещата по ревюто. Когато влязох нямаше никой, за това седнах и изкарах материала и доклада. После извадих и докладите на по тема "Какво точно ще представят учениците".
В стаята имаше един компютър и аз проверих пощата си. Някой ученици ме бяха питали за ревюто и се захванах да им отговарям.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Учителска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителска стая   Учителска стая I_icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 8:12 pm

Всички учители имаха събрание в учителската стая. Аз също трябваше да присъствам. Когато влезнах вътре видях директорката г-жа Пресли.
- Здравей, Лора!
- Здравей, Тейлър!
- Само ти ли си тук?
- Да... Никой друг не е дошъл.
- Тогава ще отида да си взема едно кафе от кафе-мащината. Ти искаш ли?
- Да, моля.
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Учителска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителска стая   Учителска стая I_icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 9:16 pm

След като Тейлър се върна в учителската стая влезнаха и още няколко учителя. Отпих от латето си и започнах да говоря:
- Здравейте колеги. Надявам се всички са информирани за общите условия при ревюто. - всички кимнаха в знак на съгласие. - И така. - продължих аз. - Предлагам учениците да представят своята изработка, да обеснят защо са избрали тези модели.
Тейлър помоли за думата и аз седнах. Тя се изправи и предложи:
- Предлагам те да направят представяне на мъжка и дамска линия!?
- Да, това е добра идея. Но мисля, че по-добре ще е всеки пол да представи само по една колекция, свързваща с неговия пол. - отговори една учителка.
- Напълно съм съгласна. Други идеи? - попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Учителска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителска стая   Учителска стая I_icon_minitimeВто Сеп 28, 2010 8:17 pm

Лора попита за други идеи. Аз казах:
- Надявам се да направят хубави дрехи, но къде ще бъде ревюто. Защо не се захванем да направим сцена, а след това ще отидем да празнуваме в дискотеката (предложението за сцената е към Наталия). Остават ни още три дена. Може да повикаме фирмата ,, Уникат'' и тя ще я направи за един ден. Съгласни ли сте?
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Учителска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителска стая   Учителска стая I_icon_minitimeВто Сеп 28, 2010 10:03 pm

Предложението на Тейлър ми звучеше много добре.
- Да, хубаво е. Но мисля, че момичетата са споменали за ревю и от дискотеката ще приготвят сцена.
Всички се спогледаха. Оставаха само 3 дена, а дали децата са готови с униформите? Най-ме тревожеше да не се разсърдят, като изберем само един тоалет. Но мисля, че имах идея.
- Искате ли.... (предложението ще го напиша по ЛС, за да не разберат децата Wink )
Върнете се в началото Go down
Тейлър Джоунс

Тейлър Джоунс


Години : 25
Брой мнения : 190
Дата на регистриране : 31.08.2010

Учителска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителска стая   Учителска стая I_icon_minitimeЧет Сеп 30, 2010 8:57 pm

Аз излезнах от учителската стая. Прибрах се в стаята си. Починах си малко, облякох се и излезнах от университета. Запътих се към МОЛА. Щях да се поразкарам по магазините, за да си купя нов тоалет. Бях си оговорила час и в цалона за красота.
Върнете се в началото Go down
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Учителска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителска стая   Учителска стая I_icon_minitimeПет Окт 01, 2010 1:03 am

Всички учители си тръгнаха и аз останах сама. Прибрах всичко в малката си дамска чанта и се запътих да излезна. Преди това обаче реших да проверя оценките на учениците. Джордж беше единствения със скорошна оценка и то 6. Явно по география е добър. Чух, че са правили тест. Може би трябва да го пратим на олимпиада, но това ще реши Джоунс. Сега прибрах дневника и вече окончателно излезнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Учителска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителска стая   Учителска стая I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Учителска стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Сградата на "Линдънуейт"-
Идете на: