University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кабинет по География

Go down 
+3
Джордж Фелтън
Лора Пресли
Наталия Койл
7 posters
АвторСъобщение
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeНед Авг 29, 2010 4:52 pm

Това е кабинетът по География

Кабинет по География Classroom5_lg


Последната промяна е направена от Наталия Койл на Чет Окт 28, 2010 12:19 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 8:19 pm

Днес беше първия учебен ден. Годината изостана с 5 дена, защото не бяха готови всички стаи. Имаше леко объркване и закасняхме. Но пък ние си прекарахме добре. Купона за началото на годината беше суперски. Но определно трябва да ида на пазар. Учениците са страхотни. Всъщност са малко, но така поне ги познаваш всичките.
Та, нов ден започва с нова аларма. Ох, по дяволите. Сменила съм си алармата и тя ме събуди половин час след времето за ставане. Не останах за закуска. Минах през павильона да си взема нещо и на бегом към стаята на г-жа Джоунс. Тя ни предава по география. Обичам география. Знам къде се намира всеки, който ме интересува. Както с предишното ми гадже. Знаех всичко за него всяка една секунда. Но все пак това не се учи в училище и аз трябваше да се захвана сериозно, ако искам да завърша. Мечтата ми да стана актриса или ТОП модел изисква не по-малко усилия.
Само, че аз бях единствена в стаята и това от една страна беше готино, защото можех да седна по-отзад за да не ме види учителката като пиша бележка на някой или преписвам домашната. Very Happy
Това разбира се биши рядкост, защото аз се стараех да съм прилежна ученичка. Но в предишното ми училище имахме ужасна г-жа. Заради нея завърших с 4 и едвам ме записаха за Линдънуейт. Но аз ще докажа, че мога за повече...
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Лора Пресли

Лора Пресли


Брой мнения : 90
Дата на регистриране : 30.08.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 12:31 am

Днес децата имаха География, но Мелиса ми се обади, че няма да може да дойде и за това трябваше да отида до кабинета й, за да ги освободя.
Като пристигнах вече беше запълнена стаята. Влезнах и всички ученици станаха.
- Седнете дец! - усмихнах им се аз. - И така! Днес нямаге часове, така че всички сте освободени. Имате час чак в петък. Забавлявайте се. Доскоро. - казах това и излезнах.
Зад мен се чу как децата излизат с гръм и трясък от стаите и се запътвам към коридорите. Днес беше първия ден и не ми хареа, че Мелиса не дойде, но за това ще си поговоря с нея, когато пристигне.
Върнете се в началото Go down
Джордж Фелтън

Джордж Фелтън


Име : Stara Zagora
Години : 35
Брой мнения : 112
Дата на регистриране : 01.09.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 2:03 am

След прекараните дне на веселия и купони,идавше вече сериозната част и днес всички студенти започваха с изпитната програма,като начало беше часът по география при професор Джоунс.За разлика от други,Джордж не прекара много време в залата за парти и беше съвсем готов за учебните часове,като преди това отдели малко време за тренировка на ума и психиката,тъй като беше сигурен,че още днес ще започнат въпорсите и задачите.
Това,което го изненада когато се озова в стаята и се настани на своето място,че нямаше много хора освен едно момиче,което виждаше за първи път.Самата госпожа Пресли изглеждаше в доста добро настроение и като си погоовирха около десетина минути,тя сюпризира присъстващите с хубавата новина,че днес няма да имат часове и всички са свободни.
Пожела им да се позабавляват до петък и тогава чака всички в кабинета си.Момчето си записа някой неща по този поовд в своя тефетр и беше леко тъжен,че днес нямаше да се запозане с материала,но от друга страна беше ангажиран с багажа си и излезе в доста напрегнато състояние.
Оставаха му още три дена и до тогава някак си трябваше да си запълни времето,за да не скучае.
Върнете се в началото Go down
Елена Търнър

Елена Търнър


Име : Елена Търнър
Брой мнения : 47
Дата на регистриране : 01.09.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 2:58 pm

Урок номер 1 - " Тест"

" Ужас" - това си повтарях докато отивах към кабинетът по география. Бях пропуснала първият час, но за моя радост г-жа Лора Пресли ми беше позволила да карам днес часът си. Вървях по коридорите и си мислех какво ли впечатление ще направя на учениците. Сигурно ме бяха помислили за несериозна за това, че бях пропуснала първият час. Стигнах пред вратата на кабинетът по география и влезнах. Вътре нямаше абсолютно никой, за това седнах на столът зад бюрото си и зачаках някой да дойде. Не чаках много, само след миг се чуваха звънливите гласчета на учениците. Когато всички влезнаха и се настаниха, започнах.
- Здравейте на всички аз съм Мелиса Джоунс, вашата преподавателка по география. - представих има се аз. - И бих искала преди да започнем с урокът да ми кажете нещо за вас. Име, години и ако прецените още нещо!- казах. След като ми се представиха аз започнах.
- Днес мисля да преговорим или по - точно казано ще имате тест. - След като им съобщих написах на дъската няколко въпроса:

1. В кой континент се намира " Гранд каньон" ?
2. В кой континент се намира " Ниагарският водопад" ?
3. Кой е откривателят на Америка?
4. Избройте пет природни зони по Ваш избор!
5. Избройте пет климатични пояса по Ваш избор!


След като всички предадоха листовете с тяхните отговори отново седнаха по местата си. Видях, че остават още десет минути, но реших да ги пусна по - рано, тъй като бяхме свършили и нямаше смисъл да ги задържям повече.
- Е деца свободни сте, няма да ви давам домашни тъй като ми е първи ден, но се подгответе за петък, имам предвид за новият урок. Ще изучаваме Гранд каньон и за това можете да проучите малко за него. Е довиждане! - казах им аз и след като излезнаха и аз се насочих нанякъде.

П.П.: Отговорите може да ми ги напишете и по ЛС, но тук си напишете РП-то и на мястото на въпросите напишете ........, а отговорите по ЛС!
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Алисън Хоуп

Кимбърли Алисън Хоуп


Име : Кимбърли Алисън Хоул
Години : 29
Брой мнения : 14
Дата на регистриране : 22.09.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:07 pm

Първи ден-ново училище.Щеше да бъде доста странно.Добре поне,че времето навън беше хубаво,това щеше поне малко да ме разведри.Тръгнах нагоре по стълбите,влязох в кабинета по География и седнах на един от столовете най-отпред.Бях облечена със сиви дърнки,лилава тениска с щампа и сиви кецове.Носех една чанта,тип торба-сива,в която бях сложила учебниците си и гримове.Косата ми беше вързана на висока опашка.Лек гланц блещукаше по устните ми,а спиралата не се забелязваше особенно.Нямаше никой в стаята,освен учителката.Още по-добре.Поне щях да си преговоря малко,защото май щяхме да имаме тест-супер,нали!След секунди в стаята влязоха и другите ученици.Отпуснах се на стола и зачаках теста.
Русокосата госпожица написа на дъската въпросите,на които трябваше да отговорим и аз съсредоточено започнах да пиша.Теста не беше кой знае колко труден,но все пак..
1. В кой континент се намира " Гранд каньон" ? ......
2. В кой континент се намира " Ниагарският водопад" ? ........
3. Кой е откривателят на Америка? ........
4. Избройте пет природни зони по Ваш избор! .......
5. Избройте пет климатични пояса по Ваш избор! ........
След като приключих с теста си,оставих листа,на който бях писала на чина си отстрани и прибрах нещата си в чантата.Би звънеца,всички излязоха,станах мързеливо от мястото си и тръгнах към двора.


Последната промяна е направена от Кимбърли Алисън Хоуп на Сря Сеп 22, 2010 5:04 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:12 pm

Днес щяхме да караме пропуснатия си час по География. Аз се запътих натам. Скоро стигнах кабинет и влезнах вътре. С мен бяха още някой ученици. Г-жата ни се представи. После поиска ние да й се представим.
- А съм Наталия Койл! - бях първата и започнах с името си. - На 19 години съм. Обичам музика, театър и разибра се shopping!
Г-жата поразпита и другите ученици. После ни даде тест с въпроси от предишните години. Аз го попълних и предадох листа си. Всички ученици сториха същото. Г-жата реши да ни освободи по-рано, тъй като теста ни отне повечето от времето и за 10 минути нямаше какво да се прави. Аз си везх учебниците и отидох до коридора, а после и в стаята си, за да потърся нещо за гранд каньона. Беше ни, нещо като първата домашна.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:56 pm

[color:84db=фвке]Днес имахме час по география и за това се приготвих. Сложих тези бели дънки и това нагоре. Излезнах от стаята си и се запътих към кабинетът по география. Учителката беше пропуснала първият ни час, но всъщност и аз не бях отишла, гонеше ме махмурлук и затова бях останала цял ден в стаята си. Стигнах пред кабинетът и вътре беше пълно с ученици. Видях и познати лица, тоест само едно познато лице, това на сестра ми ( Наталия).
Седнах на един чин и се заслушах в думите на учителката.
- Здравейте на всички аз съм Мелиса Джоунс, вашата преподавателка по география. - представи се тя. - И бих искала преди да започнем с урокът да ми кажете нещо за вас. Име, години и ако прецените още нещо!- каза. Аз станах и се представих.
- Аз съм Виктория Андерсън и съм на 19 години, обичам да рисувам, да пазарувам и да слушам музика. - след като се представих отново седнах на мястото си. Учителката каза, че ще има тест, след което написа няколко въпроса на дъската. Извадих една тетрадка от която откъснах един двоен лист и започнах да записвам.
1. В кой континент се намира " Гранд каньон" ? ......
2. В кой континент се намира " Ниагарският водопад" ? ........
3. Кой е откривателят на Америка? ........
4. Избройте пет природни зони по Ваш избор! .......
5. Избройте пет климатични пояса по Ваш избор! ........

След като записах въпросите и отговорите към тях предадох листа на госпожицата. Когато всички предадоха листовете тя ни освободи и ни каза, че в следващият урок ще учим за " Гранд каньон" и ни каза, че ако искаме може да проучим малко за него. След като ни освободи аз излезнах от стаята и се запътих на някъде.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Джордж Фелтън

Джордж Фелтън


Име : Stara Zagora
Години : 35
Брой мнения : 112
Дата на регистриране : 01.09.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 4:15 pm

Нямаше много време за губене,защото предстоеше отложеният час по География и доколкото разбра,щяха да имат тест и присъствието беше задължително.Разбира се,че Джордж щеше да дойде,но започна да се безпокои за този тест,затова в пордължение на 1 час учи колкото можа ог учебника и учебните помагала и щом се увери,че все пак е запомнил нещо,бавно се запъти към стаята и се молеше всичко да бъде наред.
Поради неизвестни причини учителката беше изпуснала първия час,но сега събра всички студенти в кабинета си,представи им се и поиска от децата и те да направят същото.
Момчето беше на тръни и не слушаше много,беше се концентрирал за важния тест,така че не обърна винмание на думите и чакаше да получи листа с въпросите.
Реши набързо да се представи и като изчака две от момичета да довършат,малко нервно се изправи и погледна към учителката:
-Здравейте,казвам се Джордж Фелтън и съм на 17 години.Обичам колите,хубавите книги и перз свободноот време се занимав с пулавне и баскетбол.
С обклечение седна на мястото си и госпожа Джоунс застана до дъската и написа въпросите,на който и в рамките на 45 минути те трябва да отговорят.
Извади си тетрадката,записа си въпросите,който не му се сториха много трудни,но все пак за всеки случай реши да не рискува.
1. В кой континент се намира " Гранд каньон" ?
2. В кой континент се намира " Ниагарският водопад" ?
3. Кой е откривателят на Америка?
4. Избройте пет природни зони по Ваш избор!
5. Избройте пет климатични пояса по Ваш избор!

Бавно и меотдично започан да отговоря на въпросите,не искаше да бърза,защото можеше после да съжалява за някоя грешка.Времето си течеше и когато то съврши,Джордж написа името си и го предаде на учителката.
След като приключи с тежката част за днес,момчето получи позволение да си тръгне и излезе навън,за да се разтовари малко след напежеинето,което изпита.
Върнете се в началото Go down
Черил Кол

Черил Кол


Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 29.10.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeСря Ное 10, 2010 8:08 pm

Добър ден! Аз съм госпожата по география и се казвам Черил Кол!Днес ще правим тист входно ниво. Опражнявахте ли се и моля е гледаите от учебниците . Преберете ги ! Така да започваме :
-1 въпрос : Географската дължина бива !
-2 въпрос: Географската ширина бива !
-3 въпрос : Кой елемент от градосната мрежа се намира на 0 градуса географска ширина!
4 въпрос: Коя карта съдържа повече информация: а : ощогеографската или б : едромащабната
-5 въпрос:Епохата на великите географски открития опхваща времето между :
Това е тисчето приятна работа на всички имате на расположение 25 минути.
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeСря Ное 10, 2010 11:53 pm

Днес имахме час. Нямаше много хора в стаята. Г-жата беше там. Новата учителка. Тя ни даде тест за начало, за да провери знанията ни. И както мразя географията, така щях да се изложа... Голяма работа. Една - две петици нищо не значат. След малко би звънеца и всички оставиха моливите. Тръгнахме си.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Джордж Фелтън

Джордж Фелтън


Име : Stara Zagora
Години : 35
Брой мнения : 112
Дата на регистриране : 01.09.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 12:26 am

Пак се подновиха учебните часове в университета,макар и с известно закъснеие заради прословутия празник Хелоуин,който надмина очакванията на всички и пердизвика небивал фурор сред учениците.Още не беше напълно изтрезнял и възстановен от това събитие и рано преди обяд се наложи на Джордж да почне да се подготвя за часът по география при новата учителка.
Момчето изпитваше силни спазми в стомаха си и на няколко пъти ходи до тоалетната,но някак си успя да издържи и отиде да види що за птица е тази госпожа.
Наталия беше единстевната в стаята и като я поздрави както обикновенно,се тръшна на чина си и се загледа в учителката.
Тя се оказа дсота жива и пъргава и на часа ги изненада с входно ниво,раздаде им листовете с въпроси и посатви време от 25 минути да ги решат.
Географията беше сред любимите му предмети,но поради своето неразположение не беше много фокусиран и набързо реши въпросите,без да ги поглежда.
Звънецът би и като леко охкаше и се хвана за стомаха,машинално излеез навън и се отправи към стаята си да си почине.
Върнете се в началото Go down
Черил Кол

Черил Кол


Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 29.10.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 12:57 am

Днес имах География докато вървях в класната си приготвах тестовете , защото щях да им ги връщам. Аз влязох радосна , когато ме видяха учениците физиономите им се стажниха. Започнах да им говора:
- Днес ще вземем по- подробно континента Африка. Ще научим водите му , климата , природните зони , населението , географско положение , релеф и побезни изкопаеми стопанство и много други неща . Парво ще започнем с Географско положение , граници и големи . Брегова линия .Опазване но континента.. Потарсете какво знаете за това и другия пат ще ми кажете. Ако не можете да намерите няма проблем аз ще ви кажа. Довиждане и ви благодаря за вниманието!


Последната промяна е направена от Черил Кол на Пет Ное 19, 2010 2:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Наталия Койл
Админче
Наталия Койл


Име : Наталия Койл
Години : 33
Брой мнения : 457
Дата на регистриране : 28.08.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 1:50 am

Адимн: Г-жо Кол, сега ще Ви помоля да си редактирате поста , защото е пълен с неточни изрази, много повторения и правописни грешки. Иначе ще ви пусна едно наказанийце. Ще ви обесня накратко какво трябва да поправите:
1.Пряката реч се пише на нов ред с тире.
2.Правописни грешки също има. "говора (говоря), физеономите (физиономиите) и др.
3.Имате много повтарящи се изрази. "Аз влязоха радосни , но когато влязох се стажиха физеономите им."
4.Поставяйте точки за край на изречението. "Днес имах География.Докато вървях в класната си приготвах тестовете , защото щях да им ги връщам."
5.И накрай ще ви помоля да не пускате толкова късно поста си. (учениците не могат да ви чакат и накрая всички накуп да пишат в 7 часа вечерта) Ако сряда не ви е удобна, кажете друг ден и ще опитам да уредя да се съобразим с графика ви.
Върнете се в началото Go down
https://university-lindenwei.bulgarianforum.net
Черил Кол

Черил Кол


Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 29.10.2010

Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 2:28 pm

Влезнах в кабинета по география и им казах , че ще им разкажа за Африка. Тя е единствения континет които пресича екватора . Африка е втория по-големина континет . Голям е 30 000 милиона квадратни километра. В Африка се намира най-дълкага река в света Нил. Той е един от континентите които има повече от 50 държави. Някои от тях са Египед , Нигерия , РЮА , Алжир , Демократична Република Конго , Сенегал , Либия , Мароко и най- голямата държава в Африка е Судан. Сега ще ви кажа на тези държави които ви изброих коя им е столицата . Египед-Кайро , Нигерия - Абуджа , РЮА- Претория , Алжир - Алжир , Конго- Киншаса , Сенегал - Декар , Либия- Триполия , Мароко - Рабат . Това са някои от държавите и столиците. Африка е богата на какао , финикова палма . В африка се отглежда и много памук око крайбрежията на река Нил. Като привоз , домашен лъбимец използват камилите. Там се отглеждат и много въглеща , нефт , природен гоз , злата и сребро . Толкова за африка. Има много постини една от най-голямите е Сахара . Извадете си едно лисче и написече с кои два океана граничи Африка и с кои две морета на север граничи. Извинявам се ,че ви давам на веднъж тест , он трябва да оформям срочни оценки. Започвайте имате 15 минути . Успех. След 15 минути всички лисчета при мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинет по География Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по География   Кабинет по География I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинет по География
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинет по Актьорско майсторство
» Кабинет по Български и Литература
» Кабинет по Химия
» Кабинет по Математика
» Кабинет на директора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Кабинети-
Идете на: