University Lindenweit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


УЧЕБНАТА ГОДИНА ПРИКЛЮЧВА НА 21 ДЕКЕМВРИ. ЕКСКУРЗИИТЕ, ПРЕДВИДЕНИ В ПЕРИОДА 18 ДЕМЕКВРИ - 30 ЯНУАРИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЕНИ. СПЕЦИАЛНО КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ЕКСКУРЗИЯЛНАТА ПРОГРАМА!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Стийв Стоунър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 63
Дата на регистриране : 22.09.2010

Стаята на Стийв Стоунър Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Стийв Стоунър   Стаята на Стийв Стоунър I_icon_minitimeВто Окт 05, 2010 12:29 am

Това беше стаята на Стийв Стоунър

Стаята на Стийв Стоунър 21
Върнете се в началото Go down
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 63
Дата на регистриране : 22.09.2010

Стаята на Стийв Стоунър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стийв Стоунър   Стаята на Стийв Стоунър I_icon_minitimeСря Окт 06, 2010 1:01 am

Когато пристигнахме в унверситета се качихме до стаята ми. Аз отключих и я поканих вътре. Тя влезе и ми се усмихна.
- Я ми кажи. - започнах аз. - Сестра ти да не би да е с дълга черна коса, малки устни и големи тъмни очи?
- Да, защо? Виждал ли си я? - попита ме тя.
- Ами веднъж ми извъртя един номер. Първия ми ден тук. - казах аз и се намръщих. Вики се засмя.
- Тя си е такава. Много обича да се шегува с хората. Кажи сега... теб с какво те мина.
- Ами, - започнах аз. - имахме някакъв час и тя седеше пред вратата на кабинета. Кабинета беше на 4 или 3 етаж. Попитах я къде е кабинета по математика...
- И да позная!!! Пратила те е да провериш долу в картата!?
- Да! - извиках аз и Вики се засмя.
Тя седна на дивана пред леглото. Аз седнах до нея и прегърнах.
- Какво ти се прави сега? - попитах я аз. - Искаш ли да играем на нещо?
Върнете се в началото Go down
Виктория Койл
Admin Assistant
Виктория Койл


Име : Вики Койл
Брой мнения : 172
Дата на регистриране : 30.08.2010

Стаята на Стийв Стоунър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стийв Стоунър   Стаята на Стийв Стоунър I_icon_minitimeНед Окт 10, 2010 12:14 am

- Ами ок! На какво предлагаш? - попитах Стийв и той извади някаква кутия. На нея пишеше "Монополи" или нещо такова. Играхме известно време след това ни омръзна. Той седна на леглато и аз седнах до него.
Извадих телефонът си от джоба и видях колко е часа. Минаваше 17:30.
- Стийв, извинявай, но ще трябва да тръгвам, утре ще се видим нали?!
- Да! - отвърна той и аз излезнах от стаята му!
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Sponsored content





Стаята на Стийв Стоунър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стийв Стоунър   Стаята на Стийв Стоунър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Стийв Стоунър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Меган Уолдорф
» Стаята на Черил Кол
» Стаята на Наталия Койл
» Стаята на Вики Койл
» Стаята на Джордж Фелтън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
University Lindenweit :: Спалното помещение-
Идете на: